Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Kuba134

Pendrive 16GB do ~30zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

Poszukuje pendrive 16GB na usb 3.0 do 30zł. Zależy mi na tym aby był w miarę szybki jak na swoją cenę (chodzi mi o to, żeby była to jak najlepsza propozycja w tej cenie :P) i wyglądał w miarę elegancko. Pomożecie coś wybrać? znalazłem taki http://www.morele.net/pendrive-kingston-datatraveler-100-g3-usb3-0-dt100g3-16gb-570571/ spełnia on moje kryteria, ale nie orientuje się za bardzo czy parametry prędkości zapisu/odczytu są zadowalające w tej cenie. Co o nim sądzicie? Podajcie proszę swoje propozycję :) Najlepiej jakby były z morele.net, ale nie jest to konieczne.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak szybki jest ten Kingston, ale niedawno kupiłem 2 flaszki w podobnej cenie.

 

ADATA DashDrive UV150 Red 16 GB

g_-_-x-_-_-_52275x20140519212933_0.png

 

Transcend Jetflash 700 Black 16 GB

g_-_-x-_-_-_52275x20140519212936_0.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem trochę o tym kingstonie i jest raczej dość wolny. Adata UV150 z tego co udało mi się znaleźć jest szybsza i właśnie na nią chyba się zdecyduje ;) Polecasz tego pena?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też używam tego Transcenda i jestem b.zadowolony. A używam go już ponad 1,5 roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, a który z tych dwóch jest szybszy? (adata i transcend) z tych ss co wstawił eRPeKa wynika, że oba pendrivy się przeplatają z prędkością w poszczególnych kategoriach. Który lepiej wybrać do zwykłego sporadycznego użytkowania? tzn np zrzucanie na pena plików, żeby potem je zgrać na inny komputer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem a-data uv150 wersję 16 gb i również polecam. Chyba najlepsze transfery w tej cenie i ta wspaniała blokada przed utratą zaślepki :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz zauważyłem, że źle ustawiłem benchmark dla ADATY. Po lekkim zapełnieniu benchmark wychodzi tak:

RMdgWUy.png

 

 

Albo z moim laptopem jest coś nie tak albo ten pendrive jest wolny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...