Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

barbik11

Prosty program to obróbki zdjęcia

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

potrzebuję jakiegoś sposobu dla laika na dodanie specjalnych efektów do zdjęcia, które zrobiłem. Chciałbym dodać do zdjęcia realistycznie wyglądający śnieg i spadającą z góry lawinę. Zależy mi na czasie. Istnieje coś takiego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo narzędzia na androida, pelno jest tego typu softu, który ma gotowe elementy do wstawiania i caly szereg filtrow, zależy czy to powazna robota czy ot tak for fun, żeby słit focie wysłać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby takie realistyczne efekty były osiągalne dla laika, wiele branż by upadło a świat by nie znał pojęcia sztuki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ktoś na serio opanował ten program i potrafi robić w nim podobne cuda co w PS? Bo ja nie wiem, ile razy skusze się usiąść i zrobić coś w GIMP to tak mnie denerwuje, że nie mam siły rozmyślać nad logiką jaka towarzyszy obsłudze tego programu... Mam wrażenie, że z każdą wersją jest coraz gorzej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby takie realistyczne efekty były osiągalne dla laika, wiele branż by upadło a świat by nie znał pojęcia sztuki.

 

Cóż, być może bym dłużej posiedział nad nauką, ale znalazłem pewien projekt, w którym bardzo chciałbym wziąć udział, a czas jest ograniczony, więc muszę się spieszyć :/ Poza tym chciałbym dorobić tylko jeden efekt, tzn mamy teraz lato, a ja chciałbym zrobić zimę na zdjęciu ;S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś na serio opanował ten program i potrafi robić w nim podobne cuda co w PS? Bo ja nie wiem, ile razy skusze się usiąść i zrobić coś w GIMP to tak mnie denerwuje, że nie mam siły rozmyślać nad logiką jaka towarzyszy obsłudze tego programu... Mam wrażenie, że z każdą wersją jest coraz gorzej...

Ja do niego zasiadałem wiele razy i dla mnie jest on łatwiejszy od PS. Przynajmniej do moich zastosowań, ale z tego co widziałem, to da radę robić w nim większość z tego co da się w PS, tylko trzeba czasu by to ogarnąć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do opinii o GIMP. Używałem i PS i GIMP i jakoś używanie GIMPa mi łatwiej przychodziło a raczej jestem kiepski w tego typu softach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja poroponuję poszukac jakichś tutoriali w Internecie na Gimpa. Np. gimp snow tutorials. Nie raz tak szukałem i można znaleźć naprawdę fajne tutki krok po kroku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...