Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

magiczek91

Monitor do 2000 zł, 27'

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chcę wymienić monitor, mój już jest stary, wysłużony i mały. Potrzebuję 27', duży priorytet to gry typu Starcraft 2, Lol, dota, sporadycznie CS:GO. Poza tym głównie będzie używany przy programowaniu, oglądaniu filmików na yt itp. Filmy oglądam na tv, a grafikiem NIE jestem, więc nie wiem czy jakość matrycy liczy się jakoś bardzo. Raczej odświeżanie stawiam wyżej, ale chętnie wysłucham Waszych opinii i rad. Grafa to gtx 480 a procek to i7-920, dokręcony do 4 GHz. Tak jak w temacie, kwota to do około 2k. Wstępnie myślałem o BenQ XL2720Z, ale tak jak mówiłem, czekam na Wasze opinie :)

 

Z góry dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpuściłbym tego Benq, nie dość że to matryca TN to jeszcze z olbrzymią plamką 0,31mm i jedynie 1920x1080. Jak chcesz fajny monitor do takich gier i programowania w takiej cenie to polecam nieco mniejszy 24-calowy Eizo FlexScan EV2436WFS3-BK.

 

Ewentualnie jeśli musi być koniecznie 27" to możesz zainteresować się monitorem Dell U2713HM (lekko ponad budżet).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten dell wydaje się spoko, jednak czy rozdziałka 2560x1440 nie zajedzie mojej grafiki w grach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten dell wydaje się spoko, jednak czy rozdziałka 2560x1440 nie zajedzie mojej grafiki w grach?

 

Jak będziesz grał na 720p - skalowaniu 1:2 to będzie dobrze :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz grał na 720p - skalowaniu 1:2 to będzie dobrze :P

to się trochę uwstecznię :D teraz gram na 1050p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakbym grał to tylko i wyłącznie benq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...