Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

bartosz7424

Lenovo g510 // setup was unable to create a new system partition or locate an existing system partition see the setup log

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem lenovo g510 bez systemu (freedos), chciałem zainstalować windows seven lecz wyskakuje mi błąd przy instalacji systemu, a dokładniej w momencie wybrania dysku do instalacji, brzmiący "setup was unable to create a new system partition or locate an existing system partition see the setup log". Prosze o pomoc !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś zdjęcie dokumentujące problem byłoby przydatne. Win7 32 czy 64bit? Jaka konfiguracja biosu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co się wyświetla jak zamiast klikać dalej kliniesz "show details"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro kupiłeś lapka bez systemu to co tam może być ważnego? :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może tam być jakieś recovery, ale to już od Ciebie zależy czy będziesz chciał z niego korzystać. Włącz to recovery i zobacz czy coś to w ogóle warte jest :E

No i jeżeli chcesz je zostawić to będziesz musiał sam pokombinować jak postawić system w takiej sytuacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co miało pomóc? O_o

Ja bym zrobił tak: Usuń disk 0 partition 1, i spróbuj instalować system na wolnej przestrzeni. Jak reaguje instalator?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Boleslaw88

http://i61.tinypic.com/2ur04ef.jpg to wygląda tak. nie chce usunąć partycji tej system bo tasm podobno sa ważne pliki...

Dlaczego instalator jest po angielsku a nie po polsku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ponieważ jest wersja angielska, a potem pobieram language pack, to chyba nie przestępstwo :) ten sam system mam na 2 innych komputerach. takim samym komunikatem reaguje instalator po próbie tworzenia systemu w pustej przestrzeni.

Windows 8 zainstalował sie bez problemu ale po pierwszej aktualizacji po właćzeniu laptopa pod win8 jest czarny ekran i migający kursor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Boleslaw88

System pewnie piracki i może to jest problemem.

 

Ja podczas instalowania Windowsa7 najpierw usuwam istniejącą partycję jest miejsce nieprzydzielone następnie

tworzę nową partycję formatuję ją na szybko i instalacja systemu,wywala komunikat -system Windows może utworzyć dodatkową partycję naciskam OK.

Instalacja 7 jest banalnie prosta to nie XP na dysku SATA tam to jest trudno.

 

Nie instaluj systemu na nieprzydzielonym miejscu najpierw utwórz i sformatuj partycję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

system pirat. próbowałem tworzyć partycje i tam instalować(ten sam komunikat). Zainstalowałem wiele systemów ale taki problem mam po raz pierwszy. Także po zainstalowaniu 8.1 próba instalacji win7 wygląda tak samo. Lecz typ partycji jest "system".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Boleslaw88

Winny na 100% nieudolnie spiracony Windows.

Na oryginałach czy nawet dobrych piratach nie ma żadnych problemów.

 

P.S.

Stać Cię na trzy komputery a skąpisz grosza choćby na jeden system.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlaczego ta sama wersja działa na innych komputerach ?

To jest dobry pirat, instalowany na pc i laptopach różnych firm.

 

P.S.

Może i skąpie bo nie daje to różnicy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...