Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

PomocToPodstawa

Czy Intel® Core™ i3-4150 nadaje się do gier?

Rekomendowane odpowiedzi

i3 haswella nadaje sie do gier ;) Ale jak masz jakieś wygórowane wymagania to masz lipe pod BF stanowczo lepiej mieć i5 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma 2 rdzenie 4 wątki,

obecnie najbardziej opłąca sie g3258K + dobra płyta do OC i wykręcisz go, no ale ma 2 rdzenie bez HT. Twój wybór, moim zdaniem G3258 jest bardziej opłacalny JEŚLI masz dobrą płyte

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie kupuj tego gotowca ;o za tyle mozna złożyc wydajniejszy zestaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w tym problem rodzice mogą mi wziąść tylko na raty a składaka raczej nie :P

 

Nie patrząc na cene jak by gry działały?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

składaka tez mozesz na raty

ale na morele jbc dobry sklep

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze prolem nie uwieżysz też chciałem ale mama chce isc do sklepu i tam załatwić na raty nie mam pytań...

 

W gry typu minecraft, gta 4, gta 5, bf3 by pograł na tym ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to stary kupisz gotowca z jednym dobrym podzespolem tak jak ja to kuilem pare lat temu w Carrefourze :lol2:

 

to była maszyna :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli koniecznie chce iść do sklepu, to złóż sobie zestaw w Komputroniku albo lokalnym sklepie za ok. 3 tysiące. Bo ten co podałeś za taką cenę to jest śmiech na sali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli koniecznie chce iść do sklepu, to złóż sobie zestaw w Komputroniku albo lokalnym sklepie za ok. 3 tysiące. Bo ten co podałeś za taką cenę to jest śmiech na sali.

 

a co dolega temu zestawowi z komputronika? 2900pln bo 300pln kosztuje win8 a komputronik też nie jest najtańszym sklepem więc 200pln płaci za obsługę i gwarancję. czyli zestaw jest wart 2400pln i nie jest zły, żaden podzespół nie jest szrotem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Składasz konfiguracje idziesz do sklepu podpisujesz papiery i masz składaka na raty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zestaw robiony na szybko, orientacyjnie.

Głownie chodziło o zmianę CPU na i5, który jest bardziej przyszłościowy.

 

http://proline.pl/?id=konfigurator&0:CORE+I5-4440;1:ASUS+B85M-G;3:BLS2CP4G3D1609DS1S00CEU;4:GTX660-DC2OCPH-2GD5;5:SEAGATE+ST1000DM003;6:TAC+NOA+BLACK;7:CRS+CP-9020049-EU;8:SH-224DB;10:LOG+920-003168;16:WN7-00604;24:ZLOZENIE+BRAK

 

Opis:

Robiłem zestaw w Proline, jako, że są trochę tańsi od Komputronika.

Zestaw za 2700, więc można trochę pokombinować do 2900.

 

CPU: i5 - po prostu podstawa w dzisiejszych czasach do gier

Mobo: pierwsza lepsza, procek jest bez K, praktycznie każda będzie dobra

GPU: GTX 660, jak w twoim zestawie, tutaj też można coś zmienić ((jakiś Radek (tu ci nie pomogę, na nich się nie znam), albo 670))

Pamięć: 8GB będzie ok

HDD: zamiast hybrydy wystarczy tańszy zwykły HDD, a z czasem można dokupić "pełny" SSD (np. 120GB) na system (ok 200-250,-)

Obudowa: również pierwsza lepsza, jako że wystarczy taka do 100, w miarę przewiewna.

Zasilacz: 450W starczy (można dać 500 dla pewności, zależy jakie GPU weźmiesz)

System: 8.1 (albo 7, jak tam chcesz)

Do tego klawa/mysz, jak już masz to będzie taniej i można jeszcze coś zmodyfikować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • To zobacz która karta jest najchętniej kupowana i nie patrz na forum gdzie masz jednak miłośników sprzętu z zasobnym portfelem  
    • nieprawda - także, i w późniejszym okresie nawet głównie, żeby mieć rynki zbytu - np GB w 19 wieku produkowała już tyle tkanin, głównie bawełnianych, że rynek europejski i amerykański był dla nich zbyt ciasny, i głównym rynkiem zbytu stały się Indie - i w zasadzie zniszczyły głównie chałupniczy przemysł tekstylny w Indiach, za pomocą ceł, ale i samych cen, bo ręczni tkacze w Indiach nie byli w stanie konkurować z  fabrycznym przemysłem w GB - jest o tym mnóstwo materiałów, a niejaki Marks napisał np że równiny Bengalu pokryły się kośćmi zmarłych z głodu tkaczy indyjskich (o ile pamiętam w artykule z 1857) - raczej przesada, ale w zasadzie zgodne z rozwojem historycznym; dodam, że bawełna na tkaniny z GB pochodziła z USA, choć Indie same były wielkim producentem bawełny, i że Indie już wtedy liczyły ponad  200 mln ludności, gdy np USA ok 50 - więc nie rabowanie z bogactw, których Indie zresztą dużo nie miały (głównym importem z Indii do GB była herbata), było decydującym bodźcem rozwoju krajów przemysłowych, tylko pozyskiwanie dużych rynków zbytu i wykorzystywanie przewagi produkcji maszynowej nad ręczną; czyli potęgi gospodarcze dorobiły się na postępie technicznym, tzn produkcji maszynowej, nie ręcznej, a rabowanie tzw bogactw, które wtedy z reguły były produktami rolniczymi, odgrywało drugorzędną rolę; jeśli już rabowanie, to przede wszystkim niewolników z Afryki do produkcji bawełny w USA i cukru w Brazylii i na Karaibach, bo oba te produkty stały się podstawą masowej konsumpcji w Europie, która napędzała wzrost i umaszynowienie produkcji, itd
    • Właśnie jestem w tym kotle Skończę go i zapoluję na alfę. Dz.
    • Ostre dymy w internecie. Mam nadzieję, że strimery i reszta ludzi wymusi na nich jakieś zmiany bo to jest bicie poniżej pasa ludzi, którzy kupili EOD.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...