Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Pablosss

Nowy smartfon do 1100 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

 

Panowie piszę w imieniu mojego brata który zapragnął kupić nowego smartfona. Ma 1100 zł ( maksymalnie , ani grosza więcej ). Smartfon musi mieć:

 

- wyświetlacz i aparat który jak najrealniej będzie oddawać barwy

- koniecznie LTE, Bluetooth oraz WiFi który nie gubi zasięgu

- dobry, bez szumów i trzasków głos w czasie rozmów telefonicznych

- slot na SD ( może być, ale nie musi )

- wyświetlacz nie mniejszy niż 4,6"

- płynne działanie internetu i ogólnie telefonu

 

Nie zamierza go kupować na żadnych portalach aukcyjnych, więc proszę się wzorować cenami ze sklepów internetowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LG Nexus 4, Galaxy S4 Mini, Galaxy S3 (wersja i9305), ewentualnie Xperia Z, no i Lumie - 635, 720, 820, 920

Z androidowych telefonów Nexus 4 będzie najpłynniej chodził, na Androidzie 4.4 używanie tego telefonu to bajka, plusem jest też to, że otrzyma aktualizację od Androida L.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nexus 4, staraj sie tylko nie obslugiwac go myjac naczynia bo ostatnio cos czesto do zlewu wpada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przekazałem bratu propozycje i najbardziej jest zainteresowany Xperia Z. Poza tym wpadła mu w oko Lumia 925. Więc jak się ma Nexus 4 vs Lumia 925 ? Byłby zainteresowany Nexusem 4, ale nie ma on LTE niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

925? No błagam, Nexus 4 przy niej to straszny potwór. Nie jestem funboy-em, sam mam HTC One i jego też polecam :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nexus 4 to potwór, ale w jakim sensie?

 

Jeśli postawisz go obok Lumii... tak, to jest potwór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lumia925 jak najbardziej, swietne wykonanie, perfekcyjna kamera, superplynny ze wzgledu na brak androida.

niestety wyswietlacz 4.5 cala i brak microsd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli mogę powiedzieć braciakowi że Lumia 925 to najlepszy wybór w tej cenie jeśli zaakceptuje nieco mniejszy wyświetlacz i brak sd? Zaczął się bać Xperii Z ponieważ podobno często pęka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod jakim względem Nexus 4 to 'potffur' przy Lumii 925? Nokia jest nawet lepiej wykonana, ma lepszy aparat. Oba urządzenia działają bardzo płynnie, posiadają przyzwoite ekrany, różnią się systemem..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie obecnie w grę wchodzą następujące smartfony:

 

Lumia 925

Nexus 5

LG G2

HTC Desire 816

 

Prosiłbym Was o uporządkowanie w kolejności od najlepszego, do najgorszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Nexus 5>LG G2>Lumia 925>HTC Desire 816

 

Nexus 5 płynnością systemu bez problemu rywalizuje z Windowsem i jest ogólnie genialnym telefonem poza brakiem slotu mikro SD - świetny ekran, Snapdragon 800 i 2 GB RAM - klasa flagowca ;) To samo można powiedzieć o słuchawce LG, która przy tym ma dobry aparat i niezłą baterię, ale jednak moim zdaniem czysty Android wygrywa. Lumia 925 to doskonała jakość wykonania i świetny aparat ze stabilizacją optyczną, ale jeśli chodzi o podzespoły, funkcjonalność multimedialną i aplikacje to jednak słabo. Desire jak dla mnie na końcu stawki, choć to zalezy na ile brat chce Androida ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówił LG G2. Dziękuje wszystkin za cierpliwość i poświęcony czas. Wreszcie spokój od dzieciaka :exclam:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...