Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

YaszczuR

Czy ta myszka jest warta kupna?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Co sądzicie o tej myszce?

http://allegro.pl/mysz-a4tech-x7-x750bh-xl750bh-laser-avago-9500-hit-i4418713289.html

Aktualnie posiadam A4Tech Bloody Gamming v7 i czym prędzej chce ją wymienić (każdy chyba wie czemu :) )

Czy ta myszka z linku jest warta kupna? Ma AVAGO, więc lepiej niż w tym Bloody. Czy może za taką

cenę można znaleźć coś lepszego? Z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mysz na laser od avago 9500. w tej cenie jesli chodzi o nowe myszki nic lepszego nie znajdziesz. z używanych jedynie microsoft wmo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o myszki Microsftu to nie mam do nich zaufania. Myszki A4Tech miałem od zawsze, moja pierwsza kulkowa mysz - A4Tech. Chyba jednak kupię tą mysz. Dzięki za pomoc. Ale poczekam na inne opinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stare myszki microsoftu byly ok.

sam chyba wlasnie wrocilem do wmo...na pewno wole jak od jakiegos a4 techa,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o myszki Microsftu to nie mam do nich zaufania. Myszki A4Tech miałem od zawsze, moja pierwsza kulkowa mysz - A4Tech. Chyba jednak kupię tą mysz. Dzięki za pomoc. Ale poczekam na inne opinie

 

 

Na Twoim miejscu bym jednak raz spróbował innej myszy niż ciągle A4Tech ;) Trohe będzie drożej ale czy ten Blody jest aż tak tragiczny że nie możesz czekać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Troche :)

Nie tu nie chodzi o to, że Bloody jest tragiczny. Sensor jest tragiczny. Muszę mieć włączoną precyzję wskaźnika w Windows.. Bo inaczej to kursor lata jak dziki. A z tą precyzją już tak dziwnie. Pracuję z nią już 4 miesiąc, ale nie mogę się przyzwyczaić. Normalnie w myszach tą precyzję się wyłącza. No nie wiem. Mogę spróbować Microshitu.. em to znaczy Microsoftu. Polecacie jakieś dokładne modele oprócz wmo? I czy np. takie wmo byłoby lepsze od tego A4Tech?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od M$:

Wheel Mouse Optical (WMO)

Intellimouse Optical 1.1 (IO 1.1)

Intellimouse Explorer 3.0 (IE 3.0)

 

każda z nich > a4tech

każda z nich pod inny chwyt bo mają różny kształt

tyle w temacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od M$:

Wheel Mouse Optical (WMO)

Intellimouse Optical 1.1 (IO 1.1)

Intellimouse Explorer 3.0 (IE 3.0)

 

każda z nich > a4tech

każda z nich pod inny chwyt bo mają różny kształt

tyle w temacie

 

Funboy Microsoftu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym cena miała być podobna do tego A4Tech. Głupotą jest wydawać nawet 160zł+ na myszkę, a kolega podaje mi propozycje za 220zł :D (według Allegro, bo w innych sklepach nie jestem tego w stanie znaleźć). To ten A4Tech jest dobry czy nie? Bo już głupieję..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swoje zdanie na temat BLoody wyraziłem w pierwszym poście. Nie mam zamiaru kupować drugiej takiej myszki. Ponawiam pytanie, czy ten A4Tech, do którego link macie w pierwszym poście jest myszką wartą kupna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie posiadam A4Tech Bloody Gamming v7 i czym prędzej chce ją wymienić (każdy chyba wie czemu :) )

 

 

Ale ja bym chciał wiedzieć czemu bo nie wiem?? Może dlatego, ze nią w nic nie gram tylko chcialem miec szybka myche do przegladania internetu i codziennych zastosowan w komputerze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, a ja gram. I V-Track (lub PixArt), jest po prostu szajsowaty i nieprecyzyjny, wszystko już pisałem, czytasz poprzednie posty? :P

Po raz trzeci ponawiam pytanie. Czy ten A4Tech XL-750BH jest dobrą myszką? (to, że jest w spisie polecanych myszek pomijamy, chcę się upewnić)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy Minecraft to FPS? W MC też czasem pogram, ale częściej w FPSy. Czyli sugerujesz, że ten A4Tech, który podałem jest zły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy Minecraft to FPS? W MC też czasem pogram, ale częściej w FPSy. Czyli sugerujesz, że ten A4Tech, który podałem jest zły?

 

Nie bo nie mailem okazji uzywac. Poprostu rzucam ci propozycje do rozwazenia. Logitech moze nie jest jakas super firma bo wielu powie placisz za firme, ale w kwesti myszek i klawiatur wedlug mnie zawsze byli bez konkurencyjni. Jedno ALE do tej myszki ajk ci sie spoci reka to katastrofa slizga sie jak tylem po lodzie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh, takich wątków już było kilka. W skrócie WMO czy IE3.0 nie nadają się jak ich nie podkręcisz do 500Hz co w Win7 nie jest proste a w Win8 niemożliwe. Do fps mi by tez nie podeszły bo mają 400dpi (są wolne). Osobiście nie lubie laserów ale ja mam uraz bo kiedyś miałem x750bf i tam był taki beznadziejny laser że OMG, na QcK nie dało się go używać, był wybredny do podkładek. Teraz mam Kana V2 white i różnica w stosunku do A4Tech jest kosmiczna choć sama myszka ma wkurzający przycisk po prawej stronie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@2up

Serio? Mi się akurat ręce od myszek nie pocą, więc to raczej nie jest problem. No nie wiem, Logitecha mam głośniki, klawiaturkę, no i dobre są to produkty.. Hhmm

A ta M500 jaki ma sensor? Bo na stronie producenta jak zwykle nie ma nic ciekawego.

@up

A jaki sensor miała ta 750bf? Bo czasem dodają PixArta. Dlatego ja ostro szukałem, i ta propozycja, która jest w pierwszym poście ma Avago

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio? Mi się akurat ręce od myszek nie pocą, więc to raczej nie jest problem. No nie wiem, Logitecha mam głośniki, klawiaturkę, no i dobre są to produkty.. Hhmm

A ta M500 jaki ma sensor? Bo na stronie producenta jak zwykle nie ma nic ciekawego.

 

15 sekund w Google :P

http://logitech-en-amr.custhelp.com/app/answers/detail/a_id/48264/~/logitech-corded-mouse-m500-technical-specifications

 

Swoją drogą nie wiem czemuw tkai jak dziś upał trzymając myszke poca mi się rece, no ale ten Logitech ma taka obudowę pamietam jak jakis test czytalem to pisali, ze jest tka zrobiona, ze rece sie poca nadmiernie. Nie wiem czmeu. Nie dziala ekscytująco :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta no i powiedz mi gdzie tam mowa o sensorze? Bo jest tylko laserowy. A to może znaczyć wiele :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta no i powiedz mi gdzie tam mowa o sensorze? Bo jest tylko laserowy. A to może znaczyć wiele :)

 

Wez czytaj człowieku :E

 

DPI Max: 1100

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi chodzi o rodzaj sensora.. (Avago, PixArt) A co sądzicie o Logitech G500 (tak skok z budżetem), lub ewentualnie G502 jeżeli stanieje :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra dzięki. Tu znalazłem dobrą ofertę G502:

http://www.morele.net/logitech-g502-proteus-core-910-004075-643076/?ceneo_spo=true

Poczekam jeszcze parę miesięcy, zobaczę co z ceną i kupię albo G500 albo G502. Które polecacie bardziej?

G502 ma 12 000 DPI co jest chore, w życiu takiego DPI nie ogarnę, ja jestem przyzwyczajony do ~3000DPI. Co będzie lepsze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...