Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Podolek

Razer, SteelSeries czy może Qpady

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie Słuchawki polecacie do CS'a ? Razer Kraken 7.1, SteelSeries Siberia v2 7.1 czy Qpad gh-85 lub -90 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Superlux HMC-631.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Razery, Steelseries i inne firmy które produkują masowo sluchawki okreslane mianem "dla graczy" sobie odpusc. To nie są słuchawki, to są żarty z klientów.

 

Qpady to Takstary HI-2050 z mikrofonem.

 

Chcesz dobry headset? Superlux HMC631.

Chcesz dobre słuchawki bez mikrofonu? Przeszukaj forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja potrzebuję słuchawki typowo do cs'a. Mam takie z dźwiękiem 3D ale zepsute i szukam dobrych słuchawek aby słyszeć najdrobniejszy krok przeciwnika. Polecacie coś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie wyżej wymienione (ATH,superluxy,takstary) są bardziej szczegółowe niż szajs over9000.1. Z gamingowych headsetów- qpady to takstary hi2050 i pro80, więc o ile chcesz tyle dopłacać za mikrofon, to weź je.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast Qpadów już lepiej kupić Takstar HI2050 + Samson Go Mic, nawet taniej wyjdzie, a jakos to polaczenie znacznie lepiej zadziała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie tyle co lepiej, ale dźwięk ze słuchawek będzie ten sam. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie cokolwiek byś nie kupił to i tak nie wykorzystasz w pełni (bez obrazy), więc kup cokolwiek z tych normalnych (nie-dla-graczy, bo w 90% przypadków przepłacisz i na dodatek w 95% będziesz miał niską jakość dźwięku).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Popularne aktualnie

  • Odpowiedzi

    • Dzis Gigabyte-y pojawiły się w ME https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/monitory-led/monitor-gigabyte-aorus-fo32u2-31-5-3840x2160px-240hz-0-03-ms-gtg https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/monitory-led/monitor-gigabyte-aorus-fo32u2p-31-5-3840x2160px-240hz-0-03-ms-gtg https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/monitory-led/monitor-gigabyte-aorus-fo27q3-27-2560x1440px-360hz-0-03-ms-gtg
    • Widzisz, można? Kontakt z obsługą klienta w przypadku producentów rowerów (oczywiście nie tylko), potrafi być bolesny. O przygodach z Canyonem chyba już pisałem, czas oczekiwania na odpowiedź to czasem tydzień, a polska infolinia istnieje tylko na papierze - przez 3 dni nie szło się dodzwonić.  
    • Gdyby potrafił ktoś sam wyprodukować, to nie musiałby zap..ać przez pół świata, żeby to kupić - i zostawić kasę u tego co to wyprodukował (wyeksportował). JPRDL - IQ paprotki. Ruskie nic nie potrafią stworzyć, więc są UZALEŻNIENI od importu - zakręcono im kurek i są w czarnej d..e. Gdyby potrafili w nowoczesną technologię itd to by sami produkowali i EKSPORTOWALI aby zarabiać. Logika konfusów....
    • Typie masz psychę z papieru. Nie napisałem tutaj niczego obraźliwego. Zwyczajnie większości zjadaczy chleba nie chcę się kombinować a kwota 50 PLN, czy tak kilkunastu USD nie robi wrażenia.
    • W większości takich gier ciuchy bohaterów nie mają żadnego realnego sensu, nie ma też sensu ich nadludzka zręczność, brak zmęczenia i milion innych rzeczy, bo w końcu grasz jakimś półbogiem, superbohaterem, czy innym legendarnym łowcą demonów, a nie zwyklakiem wstającym rano do pracy xD
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...