Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

procek9994

kupię kartę graficzną HD7970 / GTX760

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Szukam karty graficznej z kulturalnym chłodzeniem, mile widziana gwarancja producenta, ale nie konieczna.

Wydajność na poziomie GTX 650 Ti Boost lub szybsze z pamięcią 2GB DDR5.

Rozważę każdą sensowną propozycję.

Asus GTX 750 Ti DCu 500+ 15 kurier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moze ybyc 650ti 2gb OC gigabyte'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • @Kelam To wygląda tak, że po tym restarcie jest w logach że Windows się wysypał i jest log z bluescreena. Minidump z bluescreena wskazuje że wysypuje się coś związanego z grafiką, ale ta chodzi bez błędów - przechodzi OCCT, mogę grać godzinami bez crashy czy artefaktów itd. Przy restarcie podczas trenowania pamięci który opisujesz, raczej nie powinno dochodzić do wysypania Windowsa. Tak to wygląda:
    • @ghs ale wiesz że ta inicjatywa powstała dopiero w sierpniu 2022 roku? Wcześniej jak była mowa o wspólnej armii to było jojczenie że UE chce zlikwidować państwa i zrobić jedną Europę 🤪
    • Ale wiesz przez co te spadki przez zapychający się Vram chociaż ostatnio jak spraedzilem sobie w OSD jak działa w porównaniu do premierowej wersji to zauważyłem pewną zmianę. Na premierze gra zużywała mi 15.5GB ram i 12.5GB Vram Teraz zużycie ram to około 20.5GB i Vram 10.5GB więc widać że coś zmieniali i obciążenie Vram spadło nieco     Mnie wkurza w Horizon co innego masa drobnych pierdół które można by poprawić patchem ale widać na poprawki już wywalone. --------- - Na cholerę w grze Aloy zbiera setki kamieni, przecież to bez sensu i wkurza tylko niepotrzebnie, ciężko ograniczyć to do kilku sztuk. - Mam wyłączone powiadomienia w grze a i tak często gęsto gra mi przypomina "masz niewykorzystane sploty" no przecież k.. wiem bo podniosłem jakiś zielony szrot ale nie będę jego używać, sprzedam to a gra i tak zawraca mi głowę i poucza! - Aloy też mogła by zamknąć się czasami i nie podpowiadać co mamy zrobić, praktycznie natychmiast zawsze mówi co i jak! - Nie rozumiem po w grze pokazują nam twórcy że Aloy ma wbudowaną latarkę w Focus ale już jak robimy inną misje i jest równie ciemno to  nie nic nie włączy (ciężko dać opcje dla gracza) - Nie rozumiem co bałwan wpadł na pomysł aby po każdej misji pobocznej znacznik przełączał się z automatu na główną misje, kolejna mała głupota która po czasie tylko irytuje i wkurza. - Wszystkie pułapki kapsuły powinny być w dodatkowym kole wyboru, a wywary w menu szybkiego, a tak to bałagan i nieprzemyślane. - Skoro twórcy dają nam pancerz który opiera się na graniu z 25%-49% życia to niech Aloy siedzi cicho i nie gada że potrzebuje leczenia jak i gra nie sygnalizuje z uporem maniaka ulecz się! - O poronionej mechanice chwytania się automatycznie już wspominałem wcześniej, robimy unik a powiedzmy z tyłu skały... co robi Aloy chwyta się i wisi sobie bezceremonialnie w walce na kamieniu, samo wspinanie się po górach również nie tak intuicyjne jakby mogło się wydawać chcemy do góry a tu Aloy nam skacze w bok, bo tak        
    • Wygląda, jak STG1 - pasta piasek
    • A przypadkiem w grach gdzie ci "mruga" po prostu nie jest wymuszone 60Hz odświeżanie ? Bo to absolutnie nie powinno tak być jeśli odświeżanie masz maksymalne.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...