Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Takuya

Problem z monitorem lcd LG. Wyłącza się.

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio pojawił się problem z moim monitorem. Przedwczoraj działał normalnie, nic się nie działo. Wczoraj gdy chciałem uruchomić pc zaświecił się na chwilę i zgasł. Odłączałem go, zmieniałem kable. Nic to nie dało.

Normalnie gdy monitor był podłączony, było słychać delikatny dzwięk cewek. Teraz tego nie ma. Pojawia się to tylko wtedy gdy monitor odłącze na jakiś czas z prądu i podłącze na nowo. Wtedy właśnie słychać cewki, dioda się świeci, pojawia się ekran powitalny i nagle wszystko gaśnie, cewek nie słychać. Gdy monitor podłaczony jest na stałe, zupełnie nic się nie dzieje.

 

Czy ktoś wie jaka może być tego przyczyna i jak to naprawić? Czy mogły paść np kondensatory czy to coś znacznie poważniejszego?

 

Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie, ale przez jakiś czas czasami kabel zasilajacy sie luzował i wtedy gasł monitor, wtedy wystarczyło go poprawic i było ok. Oczywiście po zmianie kabla problemu juz nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy monitor jest jeszcze na gwarancji? Jeżeli tak to myślę, że nie ma sensu samemu się bawić tylko oddać go do serwisu. Brałeś pod uwagę, że może być to wina karty graficznej? Należałoby to sprawdzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...