Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Seba-10-

Problem z Samsungiem R540

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z lapkiem . Mianowicie zawiesza sie on po 30 min dzialania bez zadnej przyczyny nie wazne co bym robil, moge nawet nic nie robic na nim po wlaczeniu . Skroty klawiszowe nie dzialaja, pomaga tylko tylko totalny restart . Zrobilem skan OTL . Prosil bym kogos bardziej inteligentnego niz ja o lukniecie w to ?!! Z gory dziekuje zapomoc! <3

 

RAPORT Z OTL - http://wklej.org/id/1428320/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a sprawdzałeś temperatury?

 

Może jest tak zapchany kurzem, że pada po tych 30min?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SunTzu

Screen chwilę przed restartem czy po uruchomieniu? Daj screen-a chwilkę przed restartem albo uruchom OCCT i powiedz czy komputer Ci się wyłącza podczas testu/test zostaje przerwany.

Spróbuj wejść do biosu i powiedz czy też się wyłącza po 30min.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie istotne jest kiedy mierzyłeś te temp.

 

Plus jak widzę nie był wgl rozkręcany, to zapewne pasta na procku to kamień :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Screan jest zrobiony po restarcie jakos po 15 min dzialania . Zaraz zrobie ten test tym OCCT . Lapek zawiesza sie zawsze po okolo 30 minutach takze chyba najpierw zrestartuje lapka by nie zawisil mi sie lapek zaraz po uruchumieniu programu . A pozniej sprawdze czy w biosie tez sie zawiesi .

 

Pewnie tak pasta na procku to kamien. Lapek jestg ogolnie cioci i ma 3lata . Ona nic z nim nie robila byl mega zasmiecony i niogarniety. Poczyscilem go przelecialem programem antywirusowym . I wsumie smiga tylko po 30 min robi mi cos takiego jak opisuje .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymień pasty, przeczyść, postaw Cioci nowy system bo pewnie od 3 lat też nie był zmieniany :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to już masz jeden więcej powód by zmienić pastę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

okej przekonales mnie :D postaram sie to ogarnac jak najszybciej:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SunTzu

Tylko taka temperatura się zdarza w laptopach. Nawet rzędu 95stopni i to w Apple. Nic się z tym nie dzieje poza tym, że OCCT się wyłącza.

Dlatego prosiłem o bios, bo może być to jakiś syf programowy z systemem. Jeśli zawsze po 30min wyłącza się...

 

 

... tu zauważ, że temperatury się trzymają w granicach. Od 4min praktycznie cały czas wahają się w tym samym zakresie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko taka temperatura się zdarza w laptopach. Nawet rzędu 95stopni i to w Apple. Nic się z tym nie dzieje poza tym, że OCCT się wyłącza.

Dlatego prosiłem o bios, bo może być to jakiś syf programowy z systemem. Jeśli zawsze po 30min wyłącza się...

 

 

... tu zauważ, że temperatury się trzymają w granicach. Od 4min praktycznie cały czas wahają się w tym samym zakresie.

 

W BIO-sie niby jak go zostawilem i niepozwolilem zeby sie wygasil to godzine ponad chodzil dluzej pozniej nie czekalem . Ale jak pozwolilem mu sie wygasic i odpalilem poznownie to za pierwszym razem robil skan pamieci ktory zakonczyl sie sukcesem i nic nie wykazalo . A pozniej przy kolejnym wlaczeniu wypierniczyl mi jakis YUKON EXP . I teraz nie wiem co to jest ten YUKON EXP .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...