Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Baronex

[Zamknięty]Radeon HD4830 6letni potwór!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Na sprzedaż posiadam dzisiaj mojego Radeona HD 4830 wersję 512mb DDR3, jestem jego pierwszym właścicielem, przez cały czas siedział w moim kompie.

Na karcie był wykonany pencil mod, który dał karcie pole do popisu i obecnie w połączeniu z 4670K 4,2ghz grafika jest w stanie odpalić Battlefielda 3 na prawie najwyższych ustawieniach, bo blokuję go maksymalne wparcie DX 10 w 1680x1050 bez AA w 30 klatkach. Co do napięć to karta pracuje na domyślnych, 1.044V

 

Poniżej wrzucam zdjęcia z GPU-Z w IDLE, jeśli byłby ktoś zainteresowany to mogę wrzucić zdjęcia w odpowiednim obciążeniu (sesyjka w battlefielda :))

 

Cena to 99zł + KW

 

W zestawie pudełko, grafika i papiery. Chętnie odpowiem na każde pytanie.

 

lgg5fb.jpgxtoxie.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w połączeniu z 4670K 4,2ghz grafika jest w stanie odpalić Battlefielda 3 na najwyższych ustawieniach w 1680x1050 bez AA w 30 klatkach...
Sprostowanie : Radek 4830 nie obsługuje DX11, czyli NIE MOŻE odpalić BF3 w "najwyższych ustawieniach" - LOL.

 

@down Chodzi o "najwyższe ustawienia", a nie wymóg DX11 do uruchomienia BF3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprostowanie : Radek 4830 nie obsługuje DX11, czyli NIE MOŻE odpalić BF3 w "najwyższych detalach" - LOL.

Oj tam gadasz, jak na 6letnie gpu to i tak jest dobry wynik , ale dzięki za sprostowanie, oczywiście mój błąd.

 

EDIT: marcinowozniako oczywiście ze nie wymaga, ale do najwyższych ustawień już wymaga :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy co kto uważa za najwyższe detale.Mogę sobie odpalić na HD 4850 Metro Last Light na ultra,ale na dx9 :lol2:

30 fps ofc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...