Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ssegregatorekq

oszczędzanie bateri

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie - jak można oszczędzać extremalnie baterię w smartfonie? wyłączam internet, przyciemniam ekran, aplikacje , a i tak słabo trzyma...

słyszałem o rootowaniu telefonu i że można wgrać jakiś ROM z galaxy s5, który umożliwi oszczędzanie energii? (np. że ekran jest szary itd.)

i zmniejszaniu taktowania procesora?

 

jak się za to zabrać? czy to bezpieczne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co zużywa najwięcej baterii?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niby ten ekran ponad 50 % nawet jak przyciemnie do minimum... własnie chciałem jakąś aplikację która zmienia kolor ekranu na szary jak w galaxy s5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie masz możliwości włączenia trybu oszczędzania energii ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niby ten ekran ponad 50 % nawet jak przyciemnie do minimum... własnie chciałem jakąś aplikację która zmienia kolor ekranu na szary jak w galaxy s5

 

1) Wróżki dawno zdechły na forum - jaki smart.

2) Jak masz wycięte wszystkie procesy to ekran będzie brać najwięcej. Trochę logiki się kłania.

3) Ustawienia sieci - 2G, root + SetCPU na oszczędzanie, nowy soft który oszczędza baterię...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee galaxy s3 samsunga?

Zalezaloby mi na tym, zeby zarzadzac procesorem (ile rdzeni ma byc aktywnych i o jakim mhz) oraz zmianie kolorow ekranu na szare jak w galaxy s5... Nie wiem czy jest taka mozliwosc... A moze jest jeszcze jakis inny, lepszy energooszczedny system?

Ps. Mam 2 gb ram bo to jest z LTE...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...