Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

lukasz2146

buty do 250 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Poszukuję butów do 250 zł. Chcę żeby były wygodne i w miarę wytrzymałe. Do tej pory miałem reeboki, ale niestety się rozwaliły. Co polecacie w tej cenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym Adidas to na serio? Dobre moze sa buty, ale do uprawiania jakiegos sport, a nie na co dzien. Poszukaj moze czegos w Ecco (moze polepszyli swoja jakos), CAT czy innych sklepach tego typu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym Adidas to na serio? Dobre moze sa buty, ale do uprawiania jakiegos sport, a nie na co dzien. Poszukaj moze czegos w Ecco (moze polepszyli swoja jakos), CAT czy innych sklepach tego typu.

Jak nie na co dzień? Nie każde buty z pumy/nike/reeboka są do uprawiania sportów :heu:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie na co dzień? Nie każde buty z pumy/nike/reeboka są do uprawiania sportów :heu:

70%? A te nie do sposrtu sa zwyczajnie brzydkie, no chyba, ze znaczek i ilosc paskow na bucie sa dla Ciebie wazne... :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem buty za 80zł i mam buty reeboka, nie chodzi o znaczek, chodzi o wygodę. Chociaż przyznam, że te z reeboka wytrzymały krótko :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz kiedys tez mialem do chodzenia podobe Adidasy za 200 zl, potem kupilem troche drozsze z firmy produkujacej obuwie niesportowe (ECCO, Badura itp) i sa duzo wygodniejsze, a nawet wytrzymywaly dluzej. Duzym plusem dla mnie jest brak paskow i znaczkow na pol buta, no i oczwiscie elgancki wyglad. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę głupo by eleganckie buty wyglądały do koszulki z Hulkiem i krótkich spodenek w kratę, no chyba że jestem hipsterem wtedy ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę głupo by eleganckie buty wyglądały do koszulki z Hulkiem i krótkich spodenek w kratę, no chyba że jestem hipsterem wtedy ok.

Nie chodzilo mi o eleganckie w senise jak do garnituru, tylko takie, ktore nie wygladaja jakby wlasnie sie z boiska/biezni urwal :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Push-up3k

70%? A te nie do sposrtu sa zwyczajnie brzydkie, no chyba, ze znaczek i ilosc paskow na bucie sa dla Ciebie wazne... :lol2:

Każda ta duża marka typu Nike, Adidas itp, ma serie butów z wygodnym sportowym fasonem, ale też eleganckich. Zresztą kto zmusza do tego by się kierować przeznaczeniem butów. Wystarczy szukać po prostu buty w odpowiednim stylu, potem zastanawiać się czy są wygodne. Nie patrzeć na marki. Nigdy. Ja jak jakiś czas temu potrzebowałem codziennych, wygodnych, luźnych butów to dostałem takie w Ryłko. Nie spodziewałem się tego, bo oni robią obuwie typowo garniturowe. W wytrzymałość tej marki akurat nie wątpię, bo kilka par już od nich miałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcę żeby buty były w sportowym fasonie. Czy możecie podać konkretne modele w tej cenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Push-up3k

Nie potrafisz samemu znaleźć? Nie zabieraj się za żadne konkretne modele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

conversy : P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

conversy : P

 

Dokladnie , na lato conversy na pozostale pory roku Ecco w zadnych innych nie chodze od lat .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Push-up3k

Tak, trampki są wytrzymałe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nike Circuit Trainer II. Sporo wersji kolorystycznych do wyboru, koszt około 200 złotych z przesyłką jakbyś w necie kupował. Mam od jakichś dwóch miesięcy, wygodne, lekkie, jeszcze się odpukać nie rozpadły :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli o wygodę chodzi to trzeba ruszyć 4 litery do sklepu i przymierzać.

Jeśli chodzi o stosunek cena/wytrzymałość w moim przypadku najlepiej wypadają jakieś tanie no-name i je często wymieniać, albo Adidas lub Puma bo reszta ma tendencję do szybkiego rozpadania się (przynajmniej ja mam takie szczęście)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem buty za 80zł i mam buty reeboka, nie chodzi o znaczek, chodzi o wygodę. Chociaż przyznam, że te z reeboka wytrzymały krótko :E

 

Mam buty Lacoste za 600zł, wytrzymały krócej niż nike czy reebok za 200-300zł, a wygodniejsze nie były :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te buty od badury są całkiem fajne. Czy wiesz jak u nich z wytrzymałością i wygodą? Czy warto dołożyć i kupić jakieś lepsze buty od nich?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie kupuj jakby co od wojasa i hd huty. Szmelc totalny, problem ze zwrotem pieniedzy....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie kupuj jakby co od wojasa i hd huty. Szmelc totalny, problem ze zwrotem pieniedzy....

 

Kilka lat temu buty wojasa były dobre, teraz to jakieś gówno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym wziąć buty od badury, bo mi się bardziej podobają. Jednak chciałbym zapytać jak jest z jakością tych butów oraz do kiedy jest ta promocja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...