Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

lukash26

Części z dna szafy OCZ Platinum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Do sprzedania mam trochę części komputerowych które zagracają mi szafę oraz część pokoju. Wysyła wg cennika poczty ew. kurierem dpd za 16zł. Ceny do negocjacji w przypadku zakupu kilku części. Allegro możliwe, nie wysyłam za pobraniem.

 

 

Pamięć ram OCZ Platinum 2x1GB ddr2 800Mhz rev. 2

Co tu dużo pisać, pamieci renomowanej firmy OCZ z fabrycznie zamontowanymi radiatorkami. Posiadają duże możliwości OC. Jest to nowsza wersja pamięci z serii Platinum oznaczona rev. 2.

Cena 50zł

 

 

gdzieś posiałem foty a za leniwy jestem aby zrobić nowe...

http://allegro.pl/pamiec-ram-ocz-platinum-2x1gb-ddr2-800ghz-radiator-i4538078336.html

 

 

 

 

Płyta Asus a7n8x z athlonem 2500+

Kiedyś zestaw ten działał bez zarzutu. Pochodzi z komputera znajomego który poprosił mnie o wyczyszczenie jednostki. Jak się okazało, wtyczka zasilacza była przytopiona i uszkodziła gniazdo na płycie. Płyta startuje lecz nie mam chęci na jej testy. Po wydłubaniu resztek wtyczki powinno być wszystko ok.

Cena 15zł

Płyta asrock k8sli-esata2 z sempronem 2600+ chłodzenie

Płyta sprawna w 99%, nie działa gniazdo na myszkę. Do płyty dorzucam procesor i chlodzenie.

Cena 25zł

 

 

16.jpg?screen

18.jpg?screen

11.jpg?screen

9.jpg?screen

10.jpg?screen

 

 

 

 

 

Dysk twardy Samsung 120gb sata HD120IJ

100% sprawny, bez badów, smart ok

Cena 35zł

 

 

 

20.jpg?screen

21.jpg?screen

 

 

 

 

 

Dysk twardy WD 80gb ata WD800

100% sprawny, bez badów, smart ok

cena 17zł

 

 

16.jpg?screen

22.jpg?screen

 

 

 

 

 

Zestaw 5 procesorów

AMD Athlon 3000+ s 939

Intel Pentium 4 524 3.06Ghz s775

2x Intel Celeron 430 1.8Ghz

Intel celeron D 347 3.06Ghz

Wszystkie procesory sprawne

Cena 10zł

 

 

17.jpg?screen

 

 

 

Zbiór cześci komputerowych

2 chlodzenia amd

5 wentylatorów

taśmy fdd (5chyba)

taśmy id(nie wiem ile)

zaślepki obudów(6 sztuk srebrnych)

zaślepki kart rozszerzeń(ponad 10)

Irda do komputera

krótki kabel zasilający

kabel zasilający z angielską wtyczką

kontrolki i włączniki do obudów

jakaś myszka

kabel vga(raczej przełamany)

Jak znajdę coś jeszcze to dorzucę

cena 10zł

 

 

12.jpg?screen

 

 

 

Napęd Lite-on

Stary ale jary;D

 

Cena 7zł

 

 

1.jpg?screen

2.jpg?screen

3.jpg?screen

 

 

 

 

Stare zasilacze i inne części komputerowe od 1zł

KLIK

 

 

Gdyby ktoś zdecydował się na zakup 2 płyt, zestawu procesorów, zbioru części, nagrywarki, i dysków to sprzedam za 80zł z wliczoną wysyłką lub za 70zł z odbiorem osobistym.(Przy odbiorze mogę dorzucic 3-4 obudowy komputerowe. Szału nie robią ale szkoda mi wyrzucić)

Odbiór osobisty 8km od Międzyrzeca Podlaskiego(trasa Lublin-Terespol lub trasa Warszawa-Terespol)

 

 

Zdjęcia bud dodam później

 

 

 

 

Wszystkie części stopniowo będą wystawiane na Allegro

http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=14305760

 

 

 

kontakt PW lub poprzez Allegro

Zapraszam do zakupu!

 

Sprzedane

 

 

 

uszkodzone 3 dyski

http://allegro.pl/show_item.php?item=4474990562

 

Pamięć ram 2x1gb Corsair Dominator ddr2 1066Mhz

Co tu dużo pisać, pamięci z górnej półki. Fabryczne taktowanie 1066Mhz, duże solidne radiatory z grzebieniami. Niestety, nie udało mi się załatwić płyty na której mógłbym puścić je w teście na 1066Mhz lub więcej. daję 2 tyg gwarancji na przetestowanie

Cena 65zł

 

 

3.jpg?screen

5.jpg?screen

6.jpg?screen

7.jpg?screen

 

 

 

 

 

Pamięć ram ddr2 2gb Elixir 800Ghz

Pamieć sprawna, 2 tygodnie gwarancji rozruchowej. nieststy nie miałem czasu aby puścić na niej Memtest. Jutro postaram się to zrobić

Cena 40zł

 

 

20.jpg?screen

 

 

 

 

Zasilacz Modecom Feel III 400W

Podobno MCF 3 to raczej były w miarę dobre zasilacze. Jest dość ciężki, wygląda solidnie. Napięcie trzyma w normach. Plomba nienaruszona. Jedyny minus to dający o sobie znać wentylator

Cena 10zł

 

 

1.jpg?screen

2.jpg?screen

2.jpg?screen

1.jpg?screen

 

 

 

 

 

*Karta graficzna GTS 250 DK 512mb

Karta 2 dni temu padła. Grałem na niej BF3 i nagle zaciął się dźwięk, obraz działał, lecz po minucie i on zniknął. Po restarcie czarny obraz. karta wyjęta z komputera nie naprawiana, nie wypiekana.

Na karcie jest zmodyfikowane chłodzenie. Poprzedni właściciel nieudolnie chciał odkręcić śrubkę co poskutkowało urwaniem śruby. Obawiał się, że karta się przegrzeje i spali ciągnąc ze sobą pozostałe podzespoły(nie wiem czy to prawda, powtarzam tylko jego słowa) W prosty chałupniczy sposób dorobiłem brakujące mocowanie, które jest widoczne na zdjęciu. Po takiej "naprawie" karta działała jakieś 2 lata aż do teraz.

Cena 25zł

 

 

5.jpg?screen

6.jpg?screen

7.jpg?screen

8.jpg?screen

4.jpg?screen

 

 

 

Obudowa+nagr DVD+ zasilacz

Stan oceniam na dobry. Nosi normalne ślady użytkowania. Brakowało w niej 1 zaślepki, jednak dorobiłem ją z innej obudowy(widać na zdjęciach) Do obudowy dorzucam zasilacz 250W. Spokojnie wystarczy do jakiejś starszej niewymagającej konstrukcji. Dodatkowo dorzucam nagrywarkę DVD na sata. Niestety, brakuje w niej przedniego panelu. Nie przeszkadza to w użytkowaniu. Nagrywarka nie była solidnie sprawdzana. podłączyłem ją jedynie do komputera i sprawdziłem czy odtwarza płyty. Włożyłem płytę z grą pojawił się instalator gry i dalej nie sprawdzałem. Przypuszczam, ze powinno być z nią wszystko ok.

Cena 30zł

 

 

1.jpg?screen

2.jpg?screen

4.jpg?screen

5.jpg?screen

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...