Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Mariuszenko92

Jaki kupić monitor do 800zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Mam zamiar kupić nowy monitor, głównie dltego, że nie jestem w stanie podłączyć swojej konsoli PS3 do starego ponieważ nie ma wejścia HDMI... Słyszałem, że bardzo dobre są monitory fimry iiyama. Monitor ma być 24' Full HD i by miał wejście HDMI oraz bym mógł grać w gry na PS3 w rozdziałce 1080p. Ponoć ten jest dobry http://iiyama-sklep.pl/monitory-iiyama-led/121-iiyama-prolite-x2483hsu-24-full-hd-led-gwarancja-zero-pixeli-4948570112791.html ze względu na matrycę AMVA+ ale martwi mnie czas reakcji który wynosi 4ms... a w moim obecnym 8 letnim wynosi on 2ms... Czy jest to duża różnica? Oraz czy bardzo ją odczuwać?

 

Co mi polecacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co mi po matrycy jeżeli czas reackji wynosi 8 ms... A różniac między 2 a 8 jest zapewne zauważalna... I podany przez Ciebie monitor nie ma wejścia HDMI....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko w praktyce, wyżej wymieniony Dell na IPS będzie szybszy niż Iiyama na AMVA. HDMI znajdziesz w bardzo podobnym Dell-u U2414h. Ten Samsung na PLS też będzie dobry S24D590PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podany przez Ciebie Dell jest dostępny od 900zł... A ten Samsung nawet fajnie wygląda tylko ta podstawka jakoś mnie nie przekonuje xD Wydaje mi się taka niestabilna. A co sądzicie o tym monitorze? http://iiyama-sklep.pl/monitory-iiyama-led/41-iiyama-prolite-xb2380hs-23-ips-va-full-hd-led-gwarancja-zero-pixeli-4948570111770.html#

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Meska pilka rozwija sie ponad 100 lat a kobieca, hmm moze 20. Ten Mentzen jest jednym z najglupszych politykow jakich sluchalem. Zgapil od Korwina styl wypowiedzi gdzie wszystko da sie wyjasnic jak krowie na rowie
    • Jest spoko, ale .. Pod 7800X3D jak najbardziej możesz dać sobie jakieś AiO 240 / 360 Oszczędności jak coś szukaj na dysku. Nie potrzebujesz 990 PRO. Można dać Lexar NM790, Kingston KC3000 Obudowę raczej bym dobrał z filtrem z przodu, Endorfy nie ma.   
    • Prawda taka że każdy producent ma swoje lepsze i gorsze sockety, lepsze i gorsze momenty itp. Pamiętam jak miałem asrocki p67 pro 3 i z170 extreme 4. Ale to były mega fajne płyty🙂 ok, może nie były z najnizszej półki cenowej ale super się je użytkowało, a z170 extreme 4 z 6600k podkręconym na 4,5 GHz działa u mnie bezproblemowo od 8,5 roku. Tak więc nie można generalizować że jedna marka jest lepsza od drugiej w każdym sockecie. Na am5 asrock jest zdecydowanie godny polecenia i to jest fakt.
    • https://ithardware.pl/aktualnosci/naukowcy_wiedza_jak_wyeliminowac_problem_wypalania_sie_oledow-32278.html
    • Od trzech lat posiadam tablet graficzny  XP-PEN Artist 22R Pro z którym mam spore problemy, bo PC go nie wykrywa - tablet jest podłączony przez USB-C i muszę najpierw odpiąć kabel USB od PC, podłączyć do smartfona, ponownie podpiąć do PC, jest dźwięk, wychodzi komunikat, że system nie rozpoznał sprzętu, muszę jeszcze zmieniać w ustawieniach ekranu z "rozszerz te ekrany" na "Powiel te ekrany" i ponownie na rozszerz i dopiero wtedy działa Teraz chodzi mi o coś innego: korzystam głównie z darmowego programu Krita i jest sporo rysunków, których nie da się kolorować, po prostu cała paleta barw w programie jest szara i nie da się wybrać żadnego koloru, kupiłem sobie w PDF kilkanaście rysunków do pokolorowania i z nimi jest to samo, są to pliki JPG (jpg) i czy można coś zrobić, np. jakoś zmienić typ pliku, żeby Krita go widziała i dało się kolorować?
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...