Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Valkirius

Audio-Technica ATH-T500 - opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie.

 

Mam zamiar dokonać zakupu nowych słuchawek do około 400zl. Potrzebuje ich głownie do gier, wiec pozycjonowanie jest dla mnie bardzo priorytetem, oczywiście będę ich również używał do muzyki i filmów.

Przejrzałem dziesiątki stron i tematów na rożnych forach i postanowiłem zrezygnować z idei headsetu.

 

Na oku mam głownie Audio-Technica ATH-T500 - niestety niewiele informacji jest o nich w sieci, jeśli są jakieś opinie to są bardzo pozytywne np KLIK niestety nie wiem na ile są one wiarygodne.

 

Mógłby ktoś wyrazić swoja opinie na ich temat?

 

Zależy mi na długości kabla 2 - 3m dlatego odpadają Denon AH-1100

 

nie chce tracić na jakości dźwięku poprzez przedłużacz jacka.

 

słuchawki, które mam tez na oku:

 

Shure SRH440

 

Sennheiser HD 418

 

moja karta dźwiękowa: Sound Blaster Audigy SE w niedalekiej przyszłości zamierzam zmienić na Asus Xonar DX.

 

do mojej listy słuchawek jeszcze mógłbym dorzucić:

Pioneer SE-A1000 Problemem jest jedynie brak dostępności w Krakowie i w razie odsyłania ich w czasie gwarancji czy w wypadku gdy ich brzmienie nie będzie mi odpowiadać to pójdę w dodatkowe koszty.

Update: jednak widzę ze ole-ole ma możliwość odbioru osobistego, mam nadzieje ze do tych punktów można tez oddawać sprzęt na gwarancje.

W Pioneerach ten 6m kabel zastanawia, bardzo długi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kabel zastanawia jak? Zwiążesz go czymś i po kłopocie :)

 

Te Denony się rozwalają, Shure nie są wygodne, za senki musiałbyś przepłacić względem ich jakości dźwięku (moim zdaniem), a T500 będą gorsze w pozycjonowaniu niż podane pionki. Dowiedz się jak jest z gwarancją w ole-ole. Wątpię jednak, żeby Ci się słuchawki rozwaliły, bo częste to nie jest (chyba że wadliwy model, już przy projektowaniu jak te denony, ale to wtedy powszechnie wiadomo dla siedzących w temacie i wtedy dużo osób Ci odradzi).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kabel zastanawia jak? Zwiążesz go czymś i po kłopocie :)

 

Te Denony się rozwalają, Shure nie są wygodne, za senki musiałbyś przepłacić względem ich jakości dźwięku (moim zdaniem), a T500 będą gorsze w pozycjonowaniu niż podane pionki. Dowiedz się jak jest z gwarancją w ole-ole. Wątpię jednak, żeby Ci się słuchawki rozwaliły, bo częste to nie jest (chyba że wadliwy model, już przy projektowaniu jak te denony, ale to wtedy powszechnie wiadomo dla siedzących w temacie i wtedy dużo osób Ci odradzi).

 

 

Jesli chodzi o ole-ole to nie ma podanej dlugosci gwarancji na stronie, osoba z infolinii tez nie byla w stanie podac tej informacji, stwierdzil jednak, ze najczesciej na tego typu sprzet gwarancja trwa kolo roku. Przypominam sobie, ze kiedy kupowalem poprzednie sluchawki AKG to nie zdecydowalem sie na zakup w ich sklepie pomimo atrakcyjnej ceny plus mozliwosci odbioru osobistego wlasnie ze wzgledu na roczna gwarancje.

W przypadku zwrotu dziesiecio dniowego, musialbym odeslac sprzet do Warszawy, nie ma mozliwosci oddania ich w punktach odbioru osobistego i oczywiscie musialbym czekac kolo 3 tygodni na zwrot srodkow.

 

T500 mocno kusza a jesli chodzi o roznice cenowa wzgledem HD 518 to mam mozliwosc kupienia ich za 375zl jest to roznica 13zl i sklep znajduje sie w Krakowie. Mimo wszystko mam duzy dylemat, najlepiej gdyby byla mozliwosc odsluchania obu modeli.

Ktos ewentualnie mial stycznosc z Sennheiserami HD 518?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem styczność z tymi senkami. Trochę drogie jak na to co oferują. Nie kupuj ich, bo pękają przy mocowaniu pałąka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem styczność z tymi senkami. Trochę drogie jak na to co oferują. Nie kupuj ich, bo pękają przy mocowaniu pałąka.

Rozumiem, dziekuje za opinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

testy Ath-T500 w sieci:

1

2

 

najtaniej na necie:

sklep

 

Kupiłem te słuchawki tydzień temu, polecali je na forum mp3store w kategorii zamknięte do 400zł, gram na prodigy hd2 advanced de, do tego wzmak harman/kardon hk980. Słuchawki grają ciemno, na wzmaku nie wolno wręcz podbijać niskich tonów, na k. muzycznej lekko podbite wysokie tony i jest dobrze, lecz są specyficzne trzeba się do nich przyzwyczaić, mają bardzo selektywne wysokie tony. Najlepiej kupić w sklepie który zapodałem i w razie złego spasowania zwrócić. Jakość wykonania i wygoda 10/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

testy Ath-T500 w sieci:

1

2

 

najtaniej na necie:

sklep

 

Kupiłem te słuchawki tydzień temu, polecali je na forum mp3store w kategorii zamknięte do 400zł, gram na prodigy hd2 advanced de, do tego wzmak harman/kardon hk980. Słuchawki grają ciemno, na wzmaku nie wolno wręcz podbijać niskich tonów, na k. muzycznej lekko podbite wysokie tony i jest dobrze, lecz są specyficzne trzeba się do nich przyzwyczaić, mają bardzo selektywne wysokie tony. Najlepiej kupić w sklepie który zapodałem i w razie złego spasowania zwrócić. Jakość wykonania i wygoda 10/10

Chyba wlasnie tak zrobie. Zamowie i zobacze czy mi odpowiadaja.

 

EDIT: Gdyby ktos w poszukiwaniu sluchawek trafil do tego tematu: Kupilem Superluxy HMC 631 i tutaj napisalem moja opinie http://forum.pclab.pl/topic/920970-Superlux-HMC631-dyskusja-opinie/page__st__20__gopid__12737601entry12737601

 

ten dlugasny post na drugiej stronie.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...