Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

as1970

Sprzedam skiny do Counter-Strike Global Offensive

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam na sprzedanie sporo rzadkich skinów z CS:GO, posiadam je na własnym prywatnym koncie i nia bieżąco z nich korzystam. Zostały wygrane głównie na csgolounge. Allegro jak najbardziej, płatność tylko przez payU, wtedy obie strony są bezpieczne :). Po wpłacie kontaktujesz się ze mną na moim steam i robimy wymianę w jedną stronę ;).

 

AWP ASSIMOV - PRZETESTOWANA W BOJU - Cena rynkowa 50 euro - Po kursie 209 zł - u mnie 170 zł (mam 2 sztuki)

 

AUG KAMELEON - FABRYCZNIE NOWA - Cena rynkowa 3.80 euro - Po kursie 15 zł - u mnie 10 zł

 

M4 ASSIMOV - PRZETESTOWANA W BOJU - Cena rynkowa 32 euro - Po kursie 133 zł - u mnie 115 zł

 

OBRZYN KRAKEN - PRZETESTOWANA W BOJU Cena rynkowa 1.70 euro Po kursie 7 zł - u mnie za piątaka

 

NÓŻ BAYONET TUNDRA - FABRYCZNIE NOWA - Jedyna taka w store, nie ma drugiej Fabrycznie nowej tundry Bayonet - Cena rynkowa 190 euro - po kursie 794 - u mnie 650 zł!

 

AK-47 REDLINE - PRZETESTOWANA W BOJU - Cena rynkowa 9 euro - po kursie 37 - u mnie 30 zł

 

DEAGLE HIPNOZA - FABRYCZNIE NOWA - Cena rynkowa 2.40 euro - po kursie 10 zł - u mnie 7 zł

 

GLOCK ZYWOLAK WODY - LEKKO UŻYWANA - Cena rynkowa 11 euro - po kursie 45 zł - u mnie 35 zł

 

M4 ATOMIC STOP - FABRYCZNIE NOWA - Cena rynkowa 20 euro - po kursie 82 zł - u mnie 70 zł

 

P2000 CORTICERA - FABRYCZNIE NOWA - Cena rynkowa 6.50 - po kursie 27 zł - u mnie 20 zł

 

p250 MEHNDI - PRZETESTOWANA W BOJU - Cena rynkowa 2 euro - po kursie 8 - u mnie za piątaka

 

AWP REDLINE STAT TRAK - LEKKO UŻYWANA - Cena rynkowa 53 euro - po kursie 221 - u mnie za 190 zł

 

NOVA STAT TRAK ANTYK - LEKKO UŻYWANA - Cena rynkowa 3.70 - po kursie 15 zł - u mnie za 10 zł

 

P90 STAT TRAK PIEKIELNIK - PRZETESTOWANA W BOJU - Cena rynkowa 7.40 - po kursie 30 zł - u mnie za 20 zł

 

CZ 75 TYGRYS - FABRYCZNIE NOWA - Cena rynkowa 3 euro - po kursie 12 zł - u mnie za 8 zł

 

AK 47 BLUE LAMINATE STAT TRAK - LEKKO UŻYWANA - Cena rynkowa 10 euro - po kursie 42 zł - u mnie za 32 zł

 

FAMAS STAT TRAK SIERZANT - LEKKO UZYWANA - Cena rynkowa 6 euro - po kursie 25 zł - u mnie 20 zł

 

FIVE SEVEN STAT TRAK KOSMICZNA MIEDŹ - FABRYCZNIE NOWA - Cena rynkowa 4.90- po kursie 20 zł - u mnie 15 zł

 

GALIL AR ORANGE DDPAT STAT TRAK - LEKKO UŻYWANA - Cena rynkowa 8.60 euro - po kursie 35 zł - u mnie za 25 zł

 

SG 553 STAT TRAK PULSE - LEKKO UŻYWANA - Cena rynkowa 8 euro - po kursie 33 zł - u mnie 23 zł

 

USP S GUARDIAN STAT TRAK - PRZETESTOWANA W BOJU - cena rynkowa 3.60 - po kursie 15 zł - u mnie 10 zł

 

 

Można negocjować, jeśli zostanie to poprate stosownymi argumentami :)

 

Aukcje na allegro wystawiam w momencie, gdy dana osoba zdecyduje się na zakup. NIE PONOSICIE KOSZTÓW PROWIZJI.

 

Mój nick steam: neo_pl92. Jesli ktoś chce zobaczyć skiny w moim ewkipunku to dodawać ;)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...