Skocz do zawartości
kanon7

Might & Magic: Heroes VII

Rekomendowane odpowiedzi

bf033ecb8847e830gen.jpg

 

Firma Ubisoft zapowiedziała Might & Magic: Heroes VII, czyli kolejną odsłonę popularnej serii turowych strategii fantasy. Gra ma pozostać wierna spuściźnie pozostawionej przez poprzednie części, ale jednocześnie autorzy chcą mocno ulepszyć wiele elementów rozgrywki oraz wprowadzić sporo nowych pomysłów. Produkcja zmierza wyłącznie na pecety. Na razie wydawca nie zdradził planowanej daty premiery.

 

Fabuła gry opowie o wojnie domowej toczonej o tron Imperium. Kampania skoncentruje się na młodym księciu imieniem Ivan, który w celu zdobycia korony utworzy tzw. Radę Cieni, w skład której wejdą przedstawiciele sześciu frakcji. Poza radami dotyczącymi bieżącej sytuacji będą oni również raczyli księcia starymi opowieściami o najsłynniejszych bohaterach krainy Ashan i te historie mają zainspirować Ivana do podejmowania właściwych decyzji.

 

Might & Magic: Heroes VII zaoferuje sześć grywalnych frakcji. Na razie potwierdzono, że wśród nich znajdzie się Przystań, Akademia, Twierdza oraz Nekropolis. Pozostałe dwie wybiorą sami gracze.

 

AKTUALIZACJA:

"Za produkcję odpowiada niemieckie studio Limbic Entertainment, czyli zespół, który opracował dodatki do „szóstki” oraz grę Might & Magic X: Legacy. Autorzy zamierzają pozwolić miłośnikom cyklu mieć autentyczny wpływ na kształt ostatecznego produktu i wprowadzą wiele z sugestii fanów. Przede wszystkim pożegnamy uproszczony model ekonomiczny z poprzedniej części i zamiast czterech surowców otrzymamy siedem. Każda frakcja dostanie własny ekran miasta i osiem unikalnych jednostek. Usunięty zostanie system konwersji podbitych grodów, więc np. zajęta Nekropolia nie przeobrazi się w inny typ metropolii.

 

Jednostki nie będą już teleportowały się między miastami i zamiast tego konieczne będzie korzystanie z karawan. Mapy mają być bardziej otwarte i większy nacisk położony zostanie na aspekt eksploracyjny. Podczas wojen wykorzystamy m.in. katapulty, balisty oraz namioty z medykami. Ponadto pola bitewne będą gęściej zapełnione różnorodnymi obiektami i przeszkodami. Na koniec warto wspomnieć, że gra powstaje na silniku Unreal Engine 3."

 

510353714.jpg

 

584324474.jpg

 

584325394.jpg

 

584326080.jpg

 

584326923.jpg

 

Edytowane przez kanon7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super. Ciekawe tylko czy bedzie taki syf jak na poczatku Heroesow VI. znikajacy kursor,wieszajaca sie kamera itp... Wiadomo, typowa premiera od ubisoftu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi sie ciagle marzy remake 3 z taka duzo lepsza grafika, ale dalej w 2d.

tutaj jakos mapy sa ubozsze niz to bylo w 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie tej serii potrzeba albo powrotu do H3 w formie jakiegoś remake np. z grafika w stylu Divinity Original Sin - 3d ale plastycznie oldschool z kamerą pracującą w podobny sposób plus dbałośc o szczegóły mapy i mnogość możliwości

- lub druga opcja, czyli totalna rewolucja np w formie proceduralnie generowanych losowo map , może nawet nieograniczonych, z elementami sandboxa i survivala wplecionymi w strategie. W każdym bądz razie tego samego kotleta serwowanego od 5 części tylko z innym zamkiem i innym garniturem jednostek nie mam ochoty ogrywać i chyba nie tylko ja. Zwłaszcza że tego typu gier zaczyna przybywać i gry turowe wydają się mieć teraz swoje drugie 5 minut.

 

W ogóle jeśli robi tę grę to samo studio co ostatnio to nie spodziewam się niestety żadnych przełomów , jedynie solidna prace rzemieślniczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy, szóstka po wszystkich dlc i poprawkach jest grywalna, w piątkę z modami gram do dzisiaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie. VI po patchach,dlc i dodatku jest w porzadku i gra sie w nia sympatycznie. Wczoraj z bratem gralismy kilka godzin, calkiem przyjemnie. Szkoda ze Inferno nie bedzie w podstawce bo to moj ulubiony zamek tylko mogliby jakis fajniejszy wyglad tego zmaku zrobic, cos na ksztalt 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na czas oczekiwania polecam przyjrzeć się serii King's Bounty ;)

19.08 premiera kolejnej części :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na czas oczekiwania polecam przyjrzeć się serii King's Bounty ;)

19.08 premiera kolejnej części :)

 

Zdecydowanie tak, popieram ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jest pierwszy gameplay.

 

Sam nie wiem co o nim myśleć :hmm:

Edytowane przez janofon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze zaktualizowanego pierwszego wpisu w wątku to wynika, ze dostaniemy V na nowym silniku :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jest pierwszy gameplay.

 

Sam nie wiem co o nim myśleć :hmm:

jestem na nie ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A właśnie, teraz zauważyłem... Faktycznie, jakiś taki.... dziwny?

Sam nie wiem czemu, niby wszystko na swoim miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To bardziej VI na sterydach niz powrot do klasyki (I-III). Mnie tym nie kupili, bo od VI sie odbilem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Start słaby bo bez hexów. Może się czepiam ale kupowałem wszystkie części i w każdą kolejną gram coraz mniej. Kolejni herosi to zawsze pozytywne wspomnienia, jednak wszystkiego w samej grze jest jakby mniej przez co jest po prostu o wiele mniej grywalna a ilość w tym przypadku również przekłada się na jakość. Zresztą teraz powinni zrobić herosów nastawionych również na multiplayer pomyśleć o jakiś dobrych rozwiązaniach. Bądź co bądź to streamerzy dziś bardzo nakręcają grę a najlepsze ku temu są gry gdzie przeciwnikiem jest jednak drugi gracz a nie komputer. Tak jest i będzie. Nie ukrywam że dla wielu producentów wygodnie jest zrobić grę, zebrać kasę z kopii gry a później nie musieć opłacać hostingu i niestety do takich gier należy seria herosów mniej więcej od 4 części. Nie liczę tutaj hotseata bo jednak dziś hotseat nie ma takiej siły przebicia jak to miało miejsce kiedyś.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Multiplayer w turowce ? Gry trwalyby po kilka godzin moim zdaniem. Zreszta grajac z kolega/kolezanka tez tak trwaja tylko ze mozna sobie pogadac i widac co robi przeciwnik ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale fakt, heksy byłyby mile widziane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Podczas wojen wykorzystamy m.in. katapulty, balisty oraz namioty z medykami."

 

Mgliście sobie przypominam, że 15 lat temu grałem w jakąś gierkę, w której to było. Chyba nawet podobnie się nazywała :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja grałem w jakąś znacznie, znacznie później, ale też oferowała podobne atrakcje... Ty, może to była jakaś kolejna część tej o której wspominasz?!

 

:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graficzka niczego sobie, scenerie wyglądają efektownie, zwłaszcza góry. Rozgrywka też w sumie jak w starcyh Heroesach, ale faktycznie jakoś dziwnie się to ogląda. Ogólnie gra sprawia wrażenie ślamazarnej, w czym nie pomagają te wszystkie cutsceny. Miejmy nadzieję, że można to będzie wyłączyć. Dwie ostatnie części w zasadzie całkiem odpuściłem, ograniczając się do kilku rundek skirmisha u znajomych, więc i na 7'kę specjalnie nie czekam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 5 pograłem parę godzin, 6 nawet nie mam. Może jak ostro stanieje tak do 30zł to kupię ale jakoś parcia nie mam. To już nie te czasy gdy się siedziało godzinami przy trójce. Czy to grając z CPU czy w "Gorące Pośladki" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie bardzo czesto spotkalem z opinia ze V to "III z lepsza grafika", takze nie rozumiem co z nia bylo nie tak :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@pifpaf - no bo tak jest V to III z nie lepsza grafika, ale grafika 3D. Jednostki byly podobne jak i cala mechanika - gralo sie miodnie. Jednak po powrocie do III + HD Mod + HotA nie chce sie wracac do V nie mowiac o innych czesciach. :) Artystycznie III to male dzielo sztuki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...