Skocz do zawartości
kanon7

Might & Magic: Heroes VII

Rekomendowane odpowiedzi

Juz nie z tego co wiem, ale WoG jest kompletny i nic wiecej nie potrzebuje, jednak osobiscie wole HotA bo nie miesza tak w rozgrywce. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie bardzo czesto spotkalem z opinia ze V to "III z lepsza grafika", takze nie rozumiem co z nia bylo nie tak :hmm:

 

 

Nie rozumiem w takim razie dlaczego w 3 grałem 1000+ godzin a w 5 aż 20h w porywach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w 5 chyba nawet 20 nie dotrwalem lol.

jak dla mnie wejscie w 3d wyglada podobnie jak w wormsach.

to nie to samo mimo ze wyglada ladniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że w VII będzie bardziej klarowny system magii i awansowania postaci, coś właśnie na modłę z III, a nie ten galimatias, jak w VI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w III też grałem ponad 1000+ h. ale w V nie dużo mniej pewnie jakieś 400h by już było, ze znajomymi na Hard gra się ciekawie, w VI ze 100h na normalu, też było dobrze, jak wrócą duchem w VII do V i III to będę bardzo zadowolony, byle jej za bardzo nie udziwniali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcecie wiedzieć więcej o siódmej części Might & Magic: Heroes (dawniej Heroes of Might and Magic)i podyskutować o jednostkach, fabule itp., to zapraszam do Jaskini Behemota, gdzie mamy oddzielne forum dla każdej części serii, w tym świeżutki stolik Heroes VII :)

 

 

logo_jb.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W czasach III spędziłem u Was sporo czasu. Całkowicie zapomniałem do tej pory o Waszym portalu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W czasach III spędziłem u Was sporo czasu. Całkowicie zapomniałem do tej pory o Waszym portalu.

Trójka wyszła w 1999 roku, nie było wtedy laba :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem. :brow: Nie pisałem o Labie. Chodziło mi o Jaskinię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W czasach III spędziłem u Was sporo czasu. Całkowicie zapomniałem do tej pory o Waszym portalu.

 

Miałeś wtedy internet? Szacun :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korzystałem z uczelnianego. W domu nie miałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korzystając z bugu/promo w sklepie ubi (preorder H7 za 50zł) zacząłem testować betę.. Zapowiadali, że będzie powrót do korzeni, ale nie sądziłem, że mają na myśli wygląd interfejsu.. Serio czuję się jakbym odpalił grę w 640x480 i niestety nie jest to poziom H3.. Koszmarnie wielkie pola, jakbym miał to dotykiem obsługiwać albo oglądać z 5m z kanapy. Hot Seat znajduje się w trybie Signleplayer (!) no i przed zakończeniem pierwszego dnia gra zdążyła się już wykrzaczyć :D Nie mam siły więcej testować :P Jutro zobaczę jak się przedstawia sam gameplay, mam nadzieję, że tu się dla odmiany nie rozczaruję..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżę trochę temat bo premiera już niedługo, przede wszystkim powiem, że nigdy nie będzie już czasów Heroes III. Dlaczego? Bo czasy są inne. Przede wszystkim kto z was wyobraża sobie grać w jedną grę 1000h jak do przejścia są coraz to nowe i inne tytuły. W Herosa III graliście tak długo, bo nie było nic innego, nie było powszechnie dostępnego internetu i sami mieliście też mniej obowiązków i lat. Według mnie Heroes V był świetną częścią i fabularnie milion razy lepszą od Heroes III, ale tak jak pisałem powyżej: nie będzie już takiej gry jak Heroes III, bo nie ma już tamtych dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem jest taki, że od V wzwyż gra straciła cały klimat. Jednostki są mdłe, wyglądają podobnie do siebie. Wszystko straciło urok, a gra miodność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety się zgadzam. Kompletny brak klimatu. Zagrałem jakąś mapkę żeby obadać co i jak i nawet nie dokończyłem, kompletnie mnie nie ciągnie żeby to włączyć jeszcze raz. Nawet do V nie ma startu, Heroes III - to se ne vrati.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ubisoft zniszczył tą grę i tyle. Niepotrzebnie poszli z designem jednostek w stronę WoWa...

Edytowane przez fqqs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem dostep do bety (z gola) ale nie zdazylem odpalic :E ciagle cos...

byla tam opcja multi? bo widze komenty sugeruja (nie tylko tu), ze ta gra to crap - dlaczego?

 

Multi (o ile byl) nie wciaga jak dawne hotseat w H3 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pograłem w bete i niestety wyłączyłem w ciagu 10 minut.

 

 

No w ciągu 10 minut to na pewno zdążyłeś grę poznać.

 

Ja przeszedłem wszystkie mapy jakie były dostępne w obu betach. Powiem tyle, że gdyby gra się nie nazywała Heroes to IMO było by gracze byli zachwyceni. Teraz wszyscy patrzą na tą grę przez pryzmat części III.

 

Dla mnie zapowiada się najlepsza cześć od czasów "trójki"

 

:thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w ciągu 10 minut to na pewno zdążyłeś grę poznać.

 

Ja przeszedłem wszystkie mapy jakie były dostępne w obu betach. Powiem tyle, że gdyby gra się nie nazywała Heroes to IMO było by gracze byli zachwyceni. Teraz wszyscy patrzą na tą grę przez pryzmat części III.

 

Dla mnie zapowiada się najlepsza cześć od czasów "trójki"

 

:thumbup:

Taka prawda,wszyscy teraz porównują do trójki a gdyby tak spojrzeć okiem kogoś kto nigdy nie grał w hirołsy to siódemka zapowiada się ciekawie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal są te strefy wpływów wokół zamków czy wrócili do zajmowania poszczególnych kopalni osobno?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech...do III się w ogóle nie umywa. Ale trudno zrobić coś równie dobrego. A może po prostu Ubisoft nie potrafi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z góry przepraszam że troszeczkę odbiję od przewidywań jaka ta część będzie ale najprawdopodobniej dziś dotrze do mnie właśnie siódemka. Moje pytanie dotyczy tego czy będę mógł zagrać już dziś czy będę musiał czekać aż do premiery czyli 29 września?

Pytam bo fifę 16 kupiłem też wcześniej niestety origin zablokował przedpremierowe granie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...