Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Jukat

Ocena zestawu

Rekomendowane odpowiedzi

Wg mnie jest ok. Jednak na starcie Ci powiem, że musisz zanieść płytę gdzieś do pobliskiego serwisu, by Ci wgrali najnowszy BIOS. Haswell-R chyba nie ruszy na jakimś starszym. Ogólnie myślę, że jest ok. Do czego będziesz wykorzystywał kompa? Nie myślałeś, żeby zainwestować w lepsze bebechy za tą kwotę, np. rezygnując z karty graficznej na czas miesiąca lub dwóch? Tak mógłbyś mieć już jakieś mobo na H97 albo Z97.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce rezygnwoac z karty, gdyz nie mam w ogole komputera narazie, po 2 nie chce wydawac wiecje pieniedzy jak na ten czas. Kompa bede uzywal do gier ale niezbyt wymagajacych ( nie gram w najnowsze singlowki, i jestem raczej graczem z epoki gdzie rozpoczynaly sie serie mmorpg'ow, wiec preferuje starsza grafike). A moze jakas plyte gdzie nie musialbym wgrywac biosu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogolnie dzis bd skladac juz z czesci zamoionych takiego kompa w tych samym budzecie (komputer budzetowy do gierek) i wyszlo:

 

SilentiumPC Vero L1 500W 80Plus - VL1-500 (Zasilacze)

Western Digital Caviar Blue, 3.5\'\', 1TB, SATA/600, 7200RPM, 64MB cache (WD10EZEX)

Crucial 4GB DDR3 1600MHz CL11 DIMM 1.5V (CT51264BA160BJ)

ASRock H81M LGA1150 (PCX/DZw/GLAN/SATA3/USB3/DDR3/CROSSFIRE) mATX ( H81M )

Zalman T4 - USB 3.0 - czarna (ZM-T4)

Intel CORE i3 4150 3.5GHz LGA1150 BOX BX80646I34150 - Haswell Refresh (Procesory)

MSI R9 270

 

Wyszlo okolo 1660 z przesylkami (karte kupowalem na allegro bo tanij jak w morelach) - mysle ze skoro ty zlozyles bardzo podobny zestaw i ja mam podobny to juz bardziej nie da sie na niczym przyoszczedzic

 

ps. wioeczorem moge Ci napisac czy ruszyl bez biosu ten procek na tej plycie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej w tym budżecie nic lepszego nie złożysz. Ja złożyłem za 200 zł więcej zestaw na APU, ale to się do gier nie nadaje. No i tam będzie wykorzystywana intergra prosto z procka (A8-7600).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za grosze więcej kupisz r7 260x. Moim zdaniem warto.

 

Płyty które na pewno fabrycznie obsłużą haswell-r to te z chipsetem h97 i z97, jednak za najtańszą musiałbyś dopłacić 90zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ram zmień na GoodRam DDR3 PLAY 4096MB PC1600 BLACK CL9.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oficjalnie moge potwierdzic ze plyta z morele i proc dzialaja bez aktualizacji bios

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...