Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

wookie85

NOWE karty 280X po 699 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Aukcje http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=10114521

 

Karty wszystkie nowe po wymianie gwarancyjnej.

 

Telefon oddam za 500 zł + KW

 

 

Po oddaniu karty na gwarancję otrzymałem nową kartę/karty

 

Sklep kingkomputery.pl

 

Miałem tylko MSI i Vapor-x, wszystkie padają to znaczy karty chodzą bez zarzutu, padają wentyle. W MSI potrafiły i po tygodniu kopania sie posypać, dziadostwo. Do tej pory tego nie naprawili. Jeśli tylko karta gorzej pracowała w sensie wentyla odsyłałem na gwarancje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mogę się spytać, co ma znaczyc, że karta jest z wymiany gwarancyjnej ?

 

Proszę o wytłumaczenie tego łopatologicznie

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiesz co znaczy wymiana ? Wysyłasz kartę uszkodzoną na gwarancje, producent zamiast ją naprawiać wysyła w zamian nowiutką sztukę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze lekki offtop ale sie zapytam :P . Widzialem juz wczesniej sporo kart roznych sprzedawales jak mniemam to wszystko z kopalni pokoparkowe. Teraz widze ze masz tez troche nowych kart do sprzedania (z wymian gwarancyjnych za te co padły). I tu moje pytanie mozesz napisać jaki procent kart nie przetrwalo kopania? Ew jakiej firmy karty najdłużej działają?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze lekki offtop ale sie zapytam :P . Widzialem juz wczesniej sporo kart roznych sprzedawales jak mniemam to wszystko z kopalni pokoparkowe. Teraz widze ze masz tez troche nowych kart do sprzedania (z wymian gwarancyjnych za te co padły). I tu moje pytanie mozesz napisać jaki procent kart nie przetrwalo kopania? Ew jakiej firmy karty najdłużej działają?

To nie tyle karty padały co wentyle. Sam miałem chyba 7 Szafirów i 3 poszły na gwarę właśnie z powodu zacierającego się wentyla. Samym kartom po ponad roku kopania nic nie było, zero błędów czy artefaktów w obrazie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...