Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Kroater

Laptop do 2000 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Wymagania?

 

- laptop dla studenta - głównie do Internetu, filmów, muzyki i office'a. Ale to raczej potrafi każdy :P

 

- nie obrażę się, jak uciągnie mi chociaż na low jedną, konkretną grę (na więcej i tak nie mam czasu i ochoty), która wychodzi w przyszłym roku - Heroes 7. Śmiga ona na Unreal Engine 3, a ten silnik zapewnia raczej dobrą optymalizację i nie oszukujmy się - wysokich wymagań ta gra nie będzie mieć i chyba jest szansa, żeby uciągnąć to chociaż na low

 

- gwarancja 2 lata, przydałby się windows 7/8

 

- chciałbym jakąś dobrą, sprawdzoną firmę (zależy mi na tym, żeby sprzęt był nieawaryjny i długo mi służył) Czytałem trochę inne tematy i chyba najbardziej polecana jest firma Lenovo, więc raczej nad ich produktami się zastanawiam.

 

- matryca ok. 15

 

Chyba bez sensu porywać się na i5? W tej cenie, jak znajdę coś z i5 to zaś grafika będzie beznadziejna. Lepiej chyba to trochę wyważyć i wziąć i3 z jakąś przywoitą grafiką? Pierwsze, co mi się nasuneło to ten model - Mój linkhttp://www.x-kom.pl/p/156115-notebook-laptop-15-6-lenovo-g500h-i3-3110m-4gb-1000-dvd-rw-hd8750m.html Budżet - absolutny max to 2000zł. Nie obraziłbym się za 1500-1700...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Boleslaw88

Jak miał być z systemem to ma być a nie sugerujesz pirata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...