Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ChaoLing

Laptop do gier i na co dzien do 3000zl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Posiadam troszke juz przestarzałego ASUSA N55SF, ktory piekielnie mi sie grzeje i zaczyna troszke nawalac. Jako, ze ide na studia planuje kupic cos co starczy mi na kilka lat, a przy okazji pozwoli na dostarczenie emocji w trakcie roku akademickiego poprzez gry.

 

Interesuje mnie lapek, ktory sprosta "w miare nowym gierkom" przy okazji nie grzejac sie jak ten (zdarza sie ze temperatura CPU dochodzi do 94 stopni...).

 

Ostatnio nieco sie porozgladalem i znalazlem kilka fajnych propozycji ale glownie z i5-kami, czyli Lenovo Y510p/Y580 oraz MSI GT60 (z i5).

Jezeli ktos orientuje sie w tego typu sprzecie, prosze mi podrzucic jakies pomysly najlepiej do 2500zl (moze byc uzywany) a w ostatecznosci do 3000 i moze byc z i7 tylko zeby mial dobre chlodzenie ;)

 

Aaaa... zapomnialem o jednej rzeczy. Mysle, ze w gre wchodzi tylko 15,6" oraz karty graficzne z DDR5 (bo sa duzo wydajniejsze z tego co sie orientuje).

 

Dziekuje z gory za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wybrałbym y510p i5-4200M + GT755M

 

Najwydajniejszy sprzęt w tym przedziale

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj nowego Lenovo Y50-70. Bardzo dobry laptop, z procesorami na hasswelu i gtx860. Zalecany do gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O! Dzieki RavTT90.

 

A wlasnie. Czy ktos sie orientuje gdzie moge szukac uzywanych lapkow? I czy jest sens? (oczywiscie pomijam allegro, bo to jest wiadome)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

'2500zl (moze byc uzywany) a w ostatecznosci do 3000'

 

Ciężko będzie o y-50 w tej cenie, jak szukałem dla siebie lapka, to najtańszego y50 z gtx860m widziałem za 4000zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie racja. Po przegladnieciu allegro nie mam optymistycznych planow co do tego laptopa :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może zainteresuje Cię Asus R510JK. Posiadam co prawda od wczoraj, ale mogę powiedzieć, że bardzo dobry sprzęt. Dobrze wykonany, lekki, matryca matowa Full HD.

Jest co prawda pewien problem u mnie, 4GB ram to za mało do BF4 :P więc polecałbym kupować z wersją 8GB od razu jak chcesz pograć w coś nowszego.

 

Masz w nim najnowszą i7-4710HQ, GTX850m dysk 750GB 7200rpm. Co prawda karta na DDR3 ale już na Maxwellu.

Sprzęt bardzo cichy i nie grzeje się nawet przy BF4 na wysokich w Full HD. Dobra kultura pracy.

 

Drugą opcją jaką sam niedawno rozważałem był ten MSI:

 

http://www.komputronik.pl/product/205540/Komputery/Laptopy/MSI_GE70_2OE_091XPL.html

 

Matryca 17.3', trochę lepsza karta graficzna, ale i słabszy procek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...