Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

DaroxPL

Laptop do pracy i do grania

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, poszukuje laptopa, który w 80% będzie przeznaczony do pracy z programami typu Office, AutoCAD, a w 20% do lekkiej rozrywki typu FIFA. Nie ukrywam, że wybrałbym coś z DELL'a albo HP. Co do matrycy >15cali i w miarę karta graficzna(nie, nie zintegrowana). Klawiatura pełna, z klawiszami numerycznymi. Kwota, którą mogę przeznaczyć to ok~2300zł (+-150zł).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za 2 k pln kupisz Lenovo g510 z intel i5 i radkiem 8750

Zwyczajny laptop w sumie niczym szczególnym sie nie wyrózniający prózc dobrysm stosunkiem mocy do ceny

 

Jak chcesz taniej to mozna by rozwazyć kupno MSI cr61 z intel i5. Kosztuje chyba coś koło 1650 zł.

do wszystkich fif z 14 włącznie integra hd4600 jest wystarczająca. Jak to będzie z 15 i kolejnymi nie wiem.

 

Za ok 400 zł Dysk SSD Crucial mx100 256gb, który znacznie podniesie komfort użytkowania. Wstawiasz go z miejsce dysku fabrycznego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za 2 k pln kupisz Lenovo g510 z intel i5 i radkiem 8750

Zwyczajny laptop w sumie niczym szczególnym sie nie wyrózniający prózc dobrysm stosunkiem mocy do ceny

 

Juz niedostępny :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc. Byłem akurat odebrać monitor w x-komie i podjąłem szybką decyzję kupna DELL'a inspiron 15 3000 series, za 2160.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przecież ten dell to padaczka. W porównaniu do zaproponowanych sprzętów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zweryfikowalem potrzeby, nie mogę zapominać o skrzyni która pociągnie większość nowości na full przez najbliższe -4lata wiec nie było sensu wydawać więcej kasy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co porównywać Della z HP. Gadałem z osobami z serwisu mówią, że codziennie wpada pare hp bo się psują. W dodatku dostałem 5 letnia gwarancję z przyjazdem serwisanta do domu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ich nawet na żywo nie widziałeś...

 

W każdym razie Twoja decyzja i pieniążki ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, nie najwyższych lotów ten Dell. Ale wziąłeś co chciałeś, twój wybór aby się spisał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...