Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

p1mp90

Penośne, zamknięte słuchawki do muzyki rap do 200-300 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Siemaneczko . Znow ja . Moje Nonteck'i Zoro nie wypalily i to strasznie. Nie bede wdawal sie w szczegoly co i jak . Wczoraj dostalem SUPERLUXY HD 681 EVO ,, ale tak sie na nie najaralem ze zapomnialem ogarnac parametrow itd (okazaly sie kosmiczne , nie do noszenia na zewnatrz) wiec potrzebuje sluchawek do 200-300 zl ( wiem ze bardzo dobrych nie dostane) .

Sluchawki sa moim kompanem zabieram je wszedzie nawet jak ide do sklepu . Co do wygladu to wymagan nie mam . Tylko zeby byly zamkniete !

 

Chodzi mi tylko i wylacznie o dzwiek . Beda one podpinane pod SG NOTE II , lecz chce zamowic Sansa clip + .

 

Musi miec dobra przestrzen ( czytalem na innych forach ze to ciezko przy zamknietych) Bass nie ma byc punktowany tylko ma byc miekki fajnie schodzic . I oczywiscie wokal , zeby nie byl przytlumiany przez bass.

 

Z gory przepraszam ze nie jasno pisze , ale nie znam sie na tym . Za bardzo .

 

PS. Oczywiscie bede sie zastanawial sie nad zakupem fiio 11 jesli bedzie potrzeba .

 

Z gory mowie nie proponowac mi CAL I SENKOW .

 

 

Dzieki za pomoc. Piateczka .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro CAL i senki nie to Takstar Pro80 V2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy mozesz cos powiedziec o tych sluchawkach wiecej ? Sam od siebie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg. wielu ludzi podobne do CAL, nie trzeba recablować; dla niektórych za płytkie pady, polecane i jest na nie hype (czego osobiście nie lubię). Poczytaj o nich w necie. Za dużego wyboru mieć nie będziesz jeśli mam być szczery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ktos mial dluzszy kontakt z Sony Mdr xb600 ? Mialem ja dzis na uszach leza na glowie . Bass jest ok wszystko inne ok . Ale czytalem troche ale , opinie sa 50/50 , lecz te zle opinie to byly opisane bez konkretnego opisu ich . Tylko ze ch**owe , slabe itd . Wiec nie wiem czy wierzyc czy nie . ? Ktos pomoze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może Takstar HD5500 lub HD6000? Są stworzone do takiej muzyki, oraz do przenoszenia.

Noontec Zoro czemu nie "wypaliły" (co to ma niby znaczyc)? Takie info byłoby potrzebne w celu wyeliminowania potencjalnego złego doradzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem krótszy kontakt (nie podpasowały mi i sobie zdążyłem wyrobić zdanie/porównać do innych słuchawek). Idealne słuchawki dla bassehaadów. Basu jest tam ogromna ilość, przy czym zasłania on resztę pasma :E

Jak ktoś lub niskie tony to powinien się zainteresować serią XB od Sony - taka wstępna linia produktów dla bassheada :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

XB Sony słuchałem i bas dudni i tylko góra jest w miare oki , reszta porażka .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Noontec Zoro czemu nie "wypaliły" (co to ma niby znaczyc)? Takie info byłoby potrzebne w celu wyeliminowania potencjalnego złego doradzenia.

 

Jesli o mnie chodzi to za slabo izolowaly . I ten przewod? Przeciez pokazka . Przy czy jesli ktos bedzie chcial kupic Zoro niech od razu inwestuje w przewod .

 

a cos wiecej mozesz powiedziec o tych takstar'ach ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może spróbuje AKG k619 słuchałem na nich głównie rapu - elektroniki - house - dubstep ale też czasem kalsycznej, rocka i mietalu i w sumie dość uniwersalne są ale bass, choc nie jest hmm z powerem to jest bajeczny zwłaszcza do rapu i house albo minimal techno TYLKO mi wytrzymały 7 miesięcy i pękł mi pałąk niestety, ale słuchałem ich dzień w dzień po wiele godzin, w różnych warunkach. Pomimo ostatniej przygody z tym pęknięciem byłem bardzo z nich zadowolony.

 

w redcoonie są za 299 zł ( zamawialem w tym sklepie jak byly za 329zł na poczaktu stycznia br przyszły bardzo szybko, jak mnie nie było w domu,bardzo dobrze zapakowane. Wszystko się zgadzało.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie to chcialbym jakiejs innej firmy sluchawki bo z akg mialem juz stycznosc (akg 518 dj) wiec szukam jakichs innych "doznan"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

K618/619 to zdecydowanie lepsze "doznania" niż K518 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...