Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

jiN44

Artefakty w grach

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,

 

5 miesiecy temu kupilem radeona r9 270x od MSI , po tygodniu zauwazylem artefakty w grach , glownie w bf3 w innych grach albo ich nie bylo , albo byly malo widoczne. Próbowalem wszystkiego ale dalej bylo to samo , postanowilem oddac karte na gwarancje , przez ten czas uzywalem starej karty ( gts 250 ) i problemu artefaktow nie bylo. W serwisie trzymali karte 2 miesiace ponad , bez odzewu , sklep zwrocil mi kase. 3 dni temu kupilem radeona 280x rowniez od MSI , kata na pierwszy rzut oka sprawna i wszystko ok , ale uruchomilem bf3 i po 30 min gry znowu te artefakty ;/ , rowniez w cs go zauwazylem kilka razy. Czy to jest mozliwe zebym mial takiego pecha i 2 karty byly uwalone ? , zaczynam teraz podejrzewac ze moze to przez zasilacz , albo plyte glowna , stara karta nie potrzebuje tyle mocy wiec jest ok , ale przy nowszysch zasilacz szwankuje.

 

Komputer skladalem 5 miesiecy temu , wiec czesci sa praktycznie nowe. Prosze o pomoc.

 

Mój sprzet:

 

i5-4670K ( bez OC )

Msi r9 280x ( bez OC )

WD Caviar Blue 500GB, SATA III (WD5000AAKX)

bequiet system power 7 600w

Asrock Fatality H87

Kingston HyperX 4GB 1600MHz DDR3 CL9

Obudowa Zalman z3 plus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ,

 

5 miesiecy temu kupilem radeona r9 270x od MSI , po tygodniu zauwazylem artefakty w grach , glownie w bf3 w innych grach albo ich nie bylo , albo byly malo widoczne. Próbowalem wszystkiego ale dalej bylo to samo , postanowilem oddac karte na gwarancje , przez ten czas uzywalem starej karty ( gts 250 ) i problemu artefaktow nie bylo. W serwisie trzymali karte 2 miesiace ponad , bez odzewu , sklep zwrocil mi kase. 3 dni temu kupilem radeona 280x rowniez od MSI , kata na pierwszy rzut oka sprawna i wszystko ok , ale uruchomilem bf3 i po 30 min gry znowu te artefakty ;/ , rowniez w cs go zauwazylem kilka razy. Czy to jest mozliwe zebym mial takiego pecha i 2 karty byly uwalone ? , zaczynam teraz podejrzewac ze moze to przez zasilacz , albo plyte glowna , stara karta nie potrzebuje tyle mocy wiec jest ok , ale przy nowszysch zasilacz szwankuje.

 

Komputer skladalem 5 miesiecy temu , wiec czesci sa praktycznie nowe. Prosze o pomoc.

 

Mój sprzet:

 

i5-4670K ( bez OC )

Msi r9 280x ( bez OC )

WD Caviar Blue 500GB, SATA III (WD5000AAKX)

bequiet system power 7 600w

Asrock Fatality H87

Kingston HyperX 4GB 1600MHz DDR3 CL9

Obudowa Zalman z3 plus

 

hehe reklamuj, msi ma wysokie temperatury, podkręc ewentualnie wentylator

 

jak ci wymienią kup tego radeona

 

kulturę pracy i temperatury ma lepsze niż msi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat do tego nie mam zastrzezen , bo i tamten i ten radeon od msi byly ciche i mialy niskie temperatury , wiec problem musi lezec gdzies indziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...