Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Kusiu67

Dziwne zachowanie asus gtx 770

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Wczoraj zamontowalem asusa gtx 770 2gb, wszystko poszlo okej.. odinstalowalem za pomoca programu DDU stare sterowniki CCC po czym zainstalowalem nowe do gtx'a i zaktualizowalem je do najnowszych po czym ekran zgasl i sie nie wlaczyl, pomyslalem okej - zrestartowalem komputer i wszystko smiga.

Ale niepokoi mnie jedna rzecz, przy kazdym wlaczaniu komputera po pokazaniu sie logo w7 ekran gasnie na 2-4 sekundy i pokazuje sie napis zapraszamy, po czym loguje mnie juz do pulpitu. Ktos wie oco chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze Cię zrozumiałem to myślę że wszystko jest dobrze. U mnie jest podobnie, też mam kartę Asus'a ale GTX 580

Patrz sig :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ekran gaśnie czy się tylko mocno ściemnia? Bo mi się przy 8.1 coś takiego dziwnego też zaczęło robić, że ekran się przyciemnia prawie do minimalnej jasności, a potem już wskakuje ekran logowania i jest normalnie. Można to gdzieśtam w ustawieniach zasilania podobno wyłączyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze to cos w ustawieniach zasilania tak jak piszesz.

U mnie jeszcze jest cos takiego ze jak włączę komputer to wentylatory karty pracują na wyższych obrotach, powoli obroty spadają aż do standardowej wartości jak komp jest w spoczynku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze to wina tych nowych sterowników? no nie wiem, bynajmniej ekran gaśnie tak jak przy wylaczeniu komputera, na pewno to wina zasilania tylko jak to wylaczyc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że chwilowo podczas ładowania systemu karta graficzna przechodzi w tryb nie obsługiwany przez monitor i powoduje jego chilowe uśpienie (można to sprawdzić obserwując diodę sygnalizującą pracę monitora która w chwili przejścia w tryb uśbienia w większości monitorów zmienia kolor na pomarańczowy), jeśli tak jest w twoim przypadku to nie masz się czym przejmować - z twoim komputerem nie dzieje się nic złego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...