Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

thebigzumzum

Huawei W1

Rekomendowane odpowiedzi

Huawei W1 za ok 330zl, oplaca sie? Czy cos lepszego dostane w tej cenie?

 

A sam telefon jak sie spisuje? Czytalem ze WP 8.1 moze miec, prawda to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

ten telefon mam już ponad rok. I jak najbardziej polecam. Bateria dobrze trzyma, ładny design, dobry wyświetlacz.

Wcześniej miałem Xperie x10 mini pro, niebo a ziemia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat pewnie już nieaktualny, no ale może komuś się przyda...

 

Miałem ten telefon przez jakieś 6 miesięcy, może trochę dłużej, i raczej go nie polecam. Tragedii wprawdzie nie ma, ale... Przede wszystkim jest megaprzeciętny pod każdym względem (w tej cenie to może być uznane za zaletę, ale mi brakowało "tego czegoś"). Aparat niby potrafi zrobić w miarę przyzwoite zdjęcie w dobrych warunkach oświetleniowych, ale stabilizacja obrazu jest słaba, podobnie jak wbudowana dioda (a miał to być jeden z argumentów wyższości W1 nad Lumią 5xx w moim przypadku). Generalnie aparat wyraźnie gorszy od mojego poprzedniego, wiekowego dość telefonu - SE Elm z 5 mpix. To samo z jakością dźwięku. Dostarczone przez producenta słuchawki są bardzo słabe, a nawet po podmianie jest gorzej od wspomnianego wcześniej Sony Erikssona. Ekran taki sobie, w sumie nie jest zły, trochę we znaki daje się niska rozdzielczość. Rozczarowuje czas pracy na baterii podczas aktywnego używania - a pojemność akumulatora była kolejnym argumentem na rzecz Huaweia przeciw Nokii. Najgorsze jest jednak "olewactwo" producenta odnośnie oprogramowania. Na kolejne aktualizacje Microsoftu trzeba czekać miesiącami, a część z nich jest w ogóle pomijana. Pewnie jak ktoś chce to obejdzie te ograniczenia i wgrywa soft na własna rękę, ale ja nie miałem na to czasu i odwagi, bo telefon to jedno z moich narzędzi pracy. No i samo oprogramowanie jest gorsze od Nokii (brak map HERE).

 

Ogólnie jakbym miał coś sugerować osobie rozważającej Huaweia Windowsem to zakup Lumii 730/735. Oczywiście sprzęt dużo droższy, ale wszystko ma na wyraźnie wyższym poziomie, tak wizualnie (jakość obudowy) jak i od strony czysto sprzętowej. W przypadku Lumii irytować może jedynie dopłata do zbędnego aparatu wysokiej rozdzielczości z przodu dla fanów "selfie" (dla telekonferencji wystarczyłoby zwykłe 1280x720).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...