Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

RapManJak

Cooler Master Elite 331 I/O Panel

Rekomendowane odpowiedzi

Chociaż obudowę wymieniam to i tak będzie miała zastosowanie. Moim problemem jest to że kiedyś chyba ja sam, nikt inny, nadepnąłem na PenDrive wetknięty z przodu i panel trochę się podniszczył. Do tego wejście na "słuchawki" płyty głównej zostało też troszkę uszkodzone - tak, że zielony dynks odpadł a teraz przy podłączaniu niezbyt działają głośniki. Więc muszę z przodu. Ale o ile pendrive itd. tutaj zadziała to wejście na głośniki MUSI być czymś uniesione. Kawałek szmaty i pojemnik po słynnych kalkulatorach z długopisem, otwieranych w obie strony i gniazdo działa a jak się opuści to od razu realtek mi mówi że odłączone. Ale dopiero dziś wpadłem na pytanie czy da się to gniazdo WYMIENIĆ? Do tego dorzuciłbym pytanie o to gniazdo w płycie głównej co można by zrobić (zielony dynks mam zachowany ale przyklejanie chyba nic nie da. Płyta to Asus M4A79t Deluxe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do wymiany to chodzi mi o to czy da się gdzieś zakupić nowe bo wymienić pewnie najtrudniej nie jest. Jak zakupić to gdzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...