Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

BlackBomb

[1000] Tablet z klawiaturą

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, niestety nie mam rozeznania w temacie, a siostra chce kupić jak najszybciej jakiś ciekawy tablet. Dobrze byłoby gdyby miał fizyczną klawiaturę i dość dobrą baterię. Głównie używany do dokumentów tekstowych, jako komunikator, jako odtwarzacz multimediów. Nie wiem co się da kupić za +- tysiąc złotych, ale w skrócie interesują mnie te parametry:

- klawiatura

- ekran

- kamerka

- bateria

 

Patrząc na Allegro znalazłem coś takiego KLIK Czy możecie mi dać jakieś alternatywy albo powiedzieć coś o tym modelu? Z góry dziękuję za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki tablet z 3G. Bateria faktycznie długo trzyma - ogniwa są w uchwycie. Świetnie się go trzyma, ale chyba u Ciebie nie ma to znaczenia. Klawiaturę możesz kupić jakąkolwiek na BT i sparować, więc masz pełną dowolnośc w wyborze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki tablet z 3G. Bateria faktycznie długo trzyma - ogniwa są w uchwycie. Świetnie się go trzyma, ale chyba u Ciebie nie ma to znaczenia. Klawiaturę możesz kupić jakąkolwiek na BT i sparować, więc masz pełną dowolnośc w wyborze.

 

Dziękuję za odpowiedź. Nie bardzo chcę bawić się w kupno innych klawiatur, ponieważ dla siostry szukam czegoś raczej co będzie w komplecie bez żadnych zabaw. Mógłbyś mi z ciekawości powiedzieć jak wygląda sprawa jeżeli chodzi o jakość ekranu, konkretnie czy da się oglądać na nim filmy, teledyski bez dyskomfortu (naprawdę się nie znam na tabletach)? Druga sprawa mniej ważna, ale jak sprawują się wbudowane głośniki, wystarczające do Skype? Trzecia sygnał WiFi, czy jest dobry, może masz porównanie względem innych urządzeń? I w końcu ostatnia, rozumiem że jeżeli w specyfikacji jest uwzględnione pasmo 900MHz to warunek wystarczający do korzystania z Aero?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ekran jest mocną stroną tego tabletu, Wi-Fi nie robiło problemów. Co do głośników to nigdy ich nie używałem, więc nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się obraz na nim nie podoba. W dodatku jest średnio spolszczony, ale w ubiegłym tygodniu wyszła aktualizacja do kitkata i jest dużo lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może tablet z windowsem 8.1? Po co się męczyć na andku, kiedy możesz instalować to co masz na stacjonarnym kompie.

 

http://allegro.pl/tablet-8-dell-venue-8-pro-32gb-win8-klawiatura-i4535585087.html

 

W zestawie futerał, klawiatura bt della, pakiet Office 2013.

 

Windows to właśnie ciekawa propozycja tylko szczerze mówiąc jej to chyba lotto. Potrzebny skype, fb, word, program do muzyki i wideo i to w zasadzie tyle. Ewentualnie czy mógłbyś doradzić coś większego o te dwa cale? Może już być nawet 1200zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...