Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Kaczko

"NVIDIA sterownik ekranu przestał działać ale odzyskał sprawność.." - Karta lub stery

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko. Ostatnio pojawił się problem,z którym nie potrafię sobie poradzić. Najpierw wyskoczył komunikat: "NVIDIA sterownik ekranu przestał działać ale odzyskał sprawność.." Po czym ekran zaczął szaleć, aktualnie mogę uruchomić komputer tylko w trybie awaryjnym z obsługą sieci, próba uruchomienia normalnie kończy się zawieszeniem na ekranie ładowania systemu. Na ekranie mam niebieskie i czerwone paski. Z kartą chyba wszystko w porządku, bo udało mi się w tym czasie dwukrotnie uruchomić komputer i wszystko było ok przez kilka godzin po czym znowu komunikat i powtórka z rozrywki. Jednak jak mówię, aktualnie tylko tryb awaryjny. Moja karta to GeForce 9800GT. Szukałem w necie ale nie znalazłem rozwiązania, może Wy koledzy jakoś mi pomożecie bo ja sam sobie nie poradzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie cała zabawa z tymi sterownikami to dla mnie czarna magia. Potrzebuję wytłumaczenia dla zupełnego laika. Mam Windowsa 7.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

GeForce 9800GT

Nie myśl już więcej, to wina karty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myśle że to przypadłosc większosci tych kart czyli zimne luty, wszystkie objawy na to wskazują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko czy przy walniętej karcie to, że system działa czasami normalnie, bez błędów jest normalne? Teraz przez godzinę czasu nic nie było, wszystko ładnie chodziło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, czasem sie uda uruchomic ale to tylko czasem i licz sie z tym ze karta padła, jedyne co jej moze pomoc na jakis czas to metoda z piekarnikiem, ale zbieraj powoli na nową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, nie pocieszyliście mnie ale teraz wiem na czym stoję. W sumie planowałem nowego kompa stworzyć, nie miałem motywacji i chęci, teraz mam : D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...