Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Valerian

Wybór nowego telefonu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem aktualnie posiadaczem Samsunga Galaxy Note 2, jestem z niego bardzo zadowolony. Kończy mi się umowa i mogę podpisać nową co za tym idzie mogę brać nowy telefon. Aktualnie nie mam bladego pojęcia co mam brać. Note 2 jako samsung bardzo mi się podoba, nie mam co do niego zastrzeżeń, na oku mam aktulanie 4 telefony. Mianowicie SGS5, Xperia Z2, Lg G3 oraz Note 3. Może opiszę po krótko moje zdanie na temat każdego z tych telefonów. SGS5 - samsung czyli myślę że przydałby mi do gustu ale nie podoba mi się jego design, ogólnie to że jest to tylko mniejsza wersja note 2 z lepszymi podzespołami. Xperia Z2 - był to chyba mój faworyt. Ale jedyne co mnie odstrasza w xperi to ich interfejs... Jako nie może mi przypaśc do gustu, nie podoba mi się. LG G3 - tutaj to nie mam żadnego wyrobionego zdania. Note 3 - też za bardzo się nim nie interesowałem ale pomyślałem że jeśli note 2 był dla mnie dobry to note 3 nie może być groszy :). Jak myślicie co byście wybrali?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś podać jakis link do oficjalnej specfyikacji note 3? Bo wszędzie piszą co innego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...