Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

projektzwoo

Problem z predkoscia przez Wifi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam problem z predkoscia internetu. Odkad zainstalowalem Win 8 download oscyluje zazwyczaj w okolicach 10 mb, maks okolice 15mb ale zdaza sie, ze jest ok 2. Karta Wifi to tp link wn722n. Predkosc powiniennem miec w okolicach 30mb. Wczesniej na tym komputerze mialem Viste i wszystko dzialalo ok, karte przetestowalem tez na innym komputerze (w tym samym miejscu) i predkosci sa takie jak powinny. Sterowniki aktualne. Ostatnio zainstalowalem inna sieciowke na PCI, nie pamietam dokladnego modelu, ale efekt jest taki sam. Brak wirusow. Efekt jest taki sam nawet po swiezej instalacji Win 8. System oryginalny i pasuje mi 8ka bardziej niz Vista i nie chcialbym wracac do starego systemu. Nie posiadam 7ki wiec jej instalacja odpada. Wszelkie rady mile widziane :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam problem z predkoscia internetu. Odkad zainstalowalem Win 8 download oscyluje zazwyczaj w okolicach 10 mb, maks okolice 15mb ale zdaza sie, ze jest ok 2. Karta Wifi to tp link wn722n. Predkosc powiniennem miec w okolicach 30mb. Wczesniej na tym komputerze mialem Viste i wszystko dzialalo ok, karte przetestowalem tez na innym komputerze (w tym samym miejscu) i predkosci sa takie jak powinny. Sterowniki aktualne. Ostatnio zainstalowalem inna sieciowke na PCI, nie pamietam dokladnego modelu, ale efekt jest taki sam. Brak wirusow. Efekt jest taki sam nawet po swiezej instalacji Win 8. System oryginalny i pasuje mi 8ka bardziej niz Vista i nie chcialbym wracac do starego systemu. Nie posiadam 7ki wiec jej instalacja odpada. Wszelkie rady mile widziane :)

Jeśli chcesz mieć full to tylko kabel. Teraz gdy każdy ma Wifi nie licz na full.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz mieć full to tylko kabel. Teraz gdy każdy ma Wifi nie licz na full.

 

Ja mam WiFi w 5Ghz z routera tka ajk w sygnaturce i w LTE Play ciagnie tyle ile sie da bo połączenie z routerem oscyluje od 585Mb/s do 866Mb/s ;)

 

Wszystko sie da tylko trzeba w swoja siec domową zainwestowac, a nie najtańsze i cudów oczekiwać ;)

 

Sterowniki do ósemki wgrałeś czy te z siódemki??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chcesz mieć full to tylko kabel. Teraz gdy każdy ma Wifi nie licz na full.

 

Na drugim komputerze przez wifi predkosc jest taka jak powinna. Jak mialem Viste to tez. Wiec okolice "full" w moim przypadku sa jak najbardziej realne.

 

Sterowniki do ósemki wgrałeś czy te z siódemki??

 

Probowalem roznych sterownikow i 2 roznych kart Wifi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie każda karta WiFi dogada się idealnie z danym routerem, sprzętem sieciowym ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie każda karta WiFi dogada się idealnie z danym routerem, sprzętem sieciowym ;)

 

Tak jak pisalem wczesniej, problem nie lezy w "dogadaniu sie" karty z routerem, bo ta sama karta i ten sam router dzialaja bez zarzutow na innym komputerze i na innym systemie.

 

Kupile dzis powerline adapter, predkosc lacza prawie maksymalna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...