Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość kallak

Płyta do i5 z toptechcashback - opłacalność

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kallak

Witam

Czy ktoś uzyskał zwrot z promocji Asusa lub Asrocka "toptechcashback" ? Ile to trwało? Był jakieś problemy?

 

Przeglądając spis produktów objętych promocją, wydaje mi się że przy wyborze i5 4690K dwoma najsensowniejszymi wyborami były by Asus MAXIMUS VII RANGER (640-150zwrotu=490).

oraz Asrock Z97X Killer (500 - 95 zwrotu = 405zł).

Z uwzględenieniem cen CPU daje to odpowiednio

wersja droższa: 1360

wersja tańsza: 1275

 

Dobrze kombinuję, czy też może jest lepszy zestaw do rozważenia, bardziej opłacalny/polecany?

Muszę rozważyć wszelkie za i przeciw droższej/tańszej wersji, np. Asus daje 5lat gwarancji na płytę ROG, to w sumie za niewiele więcej (85zł), ale z drugiej strony zostaje troche kaski na inne rzeczy.

 

No i dlaczego na https://toptechcashback.com/fi/en/pages/cashback/qualifying są również plyty Gigabyte i MSI, a na stronie PL ich brak ? Taki np. GA-Z97X GAMING5 wychodził by wtedy za około 400zł..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem język na Polski i na liście są tylko SSD Intela i mobasy od Asusa i Asrocka. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kallak

Zmieniłem język na Polski i na liście są tylko SSD Intela i mobasy od Asusa i Asrocka. ;)

 

No przecież o tym właśnie piszę... że w wersji ENG są produkty innych marek (Gigabyte, MSI) a w wersji strony PL ich brak

Natomiast w regulaminie

na stronie ENG:

The Promotion is open to residents of the France, Belgium, Luxembourg, Netherlands, Sweden, Finland, Norway, Denmark, UK, Germany, Poland, Slovakia, Switzerland, Czech Republic, Spain, Italy & Austria.

Na stronie PL

Promocja jest otwarta dla mieszkańców Niemiec, Hiszpanii, Włoch, Polski, Czech, Szwajcarii, Austrii, Wielkiej Brytanii, Francji, Belgii, Luksemburgu, Holandii, Szwecji, Finlandii, Norwegii i Danii

 

Niby zatem powinniśmy z PL mieć możliwość zakupu z gwarantowanym zwrotem nie tylko płyt Asus/Asrock i ssdków Intela, ale i mobasów MSI i Gigabyte...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kallak

Nikt nie wie w takim razie postanowiłem sam sobie poradzić. Napisalem maila no i odpowiedź bardzo precyzyjna i konkretna: brak produktów MSI i Gigabyte na polskiej stronie wiąże się z niepodpisaniem pewnych umów. Nie można też zgłosić roszczenia o zwrot ze strony innego kraju niż tego, w którym dokonano zakupu. Zatem w PL obowiązuje zgłoszenie przez PL stronę, i zwrot obowiązuje tylko za produkty na polskie stronie wylistowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...