Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

michaleek

Xiaomi Red rice 1s

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Chciałbym kupić smartfona za mniejwiecej 500-600 zł moim głównym kandydatem jest Xiaomi Red rice 1s . Chciałbym dowiedzieć się jak ten telefon się sprawuje i przede wszystkim gdzie mogę kupić w 100% oryginalną wersję.

 

Na tej stronie wychodzi 155$ nie wiem tylko czy wszystko jest ok i jak wygląda gwarancja za granicą.

http://www.aliexpress.com/item/Original-XIAOMI-Red-Rice-Hongmi-4-7-IPS-Quad-Core-Mobile-Phone-MTK6589T-1GB-RAM-4GB/1402708239.html

lub http://www.ibuygou.com/p-original_xiaomi_redmi_1s_smart_phone_3g_wcdma_android_4_3_miui_v5_snapdragon_400_quad_core_1_6ghz_4_7_inch_capacitive_touchscreen-6076.html

 

Może macie jakieś sprawdzone źródła gdzie można zakupić ten telefon?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zamawiałbym komórki z aliexpressu.. Zamawiałem tam łącznie dwa produkty na przestrzeni paru miesięcy, oba przechodziły kontrolę.. Także doliczą ci cło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Allegro kupisz za 700 zł. Szukaj oferty z możliwym odbiorem osobistym - nawet jeżeli nie zamierzasz z niego korzystać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość łutututu

Nawet z vatem wyjdzie mniej niż 700zł, u tego sprzedawcy możesz brać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z goldłeja brałem Mi3, wszystko było ok, tylko weź singapore post - idzie około 2 tygodni ale największa szansa na ominięcie celników i vatu. Kurierem zawsze doliczą Vat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość łutututu

Naprawili problem z ramem na 1s?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawili problem z ramem na 1s?

Jaki był problem z ramem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@wirmo

Wykupiłeś usługę gift?

W obu paczkach było zaznaczone gift na opakowaniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To masz pecha. Ja już kupiłem kilkanaście rzeczy i dopiero dwa razy zapłaciłem VAT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zalezy gdzie się mieszka, połódnie polski to czesto vat nakładany w WER Zabrze, poznań to często kłopoty z certyfikatem CE, DHL to szybka dostawa ale i wieksze ryzyko na Vat, ale tu duzo zalezy od opisania paczki. Na forum telchina jest to szerzej opisane, możesz sprawdzic zatrzymania dla twojego rejonu i dobrac przewoznika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...