Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

olski

Tablet około 8 cali do 800-1500zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Chciałabym abyście mi pomogli w wyborze tabletu, który głownie miałby mi służyć do przeglądania stron internetowych, ogladania filmów i ewentualnie do robienia sprawozdań na studia (Excel, Word). Oprócz tego :

około 8 cali

możliwość podpięcia klawiatury

design aby był jak najbardziej kobiecy

szybki

IPS

jeżeli chodzi zaś o system to myślałam nad pełną wersją windowsa jak naprzyklad w dell venua 8 pro ale jeżeli uważacie ze korzystanie z pakietów office nie sprawia zadnych problemow androidowi i poziom obslugi jest na podobnym poziomie to i android wchodzi w gre.

 

Wcześniej z tego co czytalam i przegladalam to moją uwagę zwróciły na siebie te trzy modele:

IPAD mini

Samsung 84 Pro

Dell Venua 8 Pro.

 

Proszę pomóżcie bo im więcej czytam to mam większy mętlik :/

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

używam Samsunga 8.4 pro, genialne urzadzonko i polecam

 

officeow jest kilka, ja tam używam samsungowego darmowego dolaczonego do "zestawu" , musialabys sprawdzić sobie bo jest kilka równorzędnych pakietow, roznia się niuansami w obsłudze

 

przy 25% jasności ekranu (więcej nie potrzebuje) daje mi to 11 godzin oglądania filmow w mx playerze

 

na xda developers sa genialne romym, szybkie i bez smieci oraz sposób jak odblokować opcje programisty co pozwala zwiekszyc responsywnosc tabletu i daje możliwość wylaczenia opcji, ze po zamknieciu aplikacja wisi w tasku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale czy pakiety biurowe na adroidzie są ograniczone jakoś jest względem komputera? Bo to jest główny czynnik pod kątem jakiego chce dobrac sobie tableta . I jak to jest z tymi klawiaturami ? do kazdego modelu znajde pasującą ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dell Venue 8 Pro jest chyba najlepszym wyjściem. Darmowy pełny Office, klawiaturę musisz. Jednak do pakietu biurowego lepiej zainwestować w 10 cali, najtańszy urządzenie wyposażone w klawiaturę to Colorovo Supreme.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Liczba opcji edycyjnych jest niewielka, tutaj trzeba przyznać, że lepiej spisuje się darmowy Kingsoft, lub płatny QuickOffice Pro"

 

to jest opinia o office microsoft mobile z innego portalu, ktory porownywal mobilne pakiety, poza tym uzywanie excella w rozdzielczosci 1280x800 to żart

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ooo to jest super alternatywa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepsza opcją jest Switch 10, w Mixx 2 mocowanie jest najgorszym możliwym rozwiązaniem z hybryd...

 

 

rozdzielczosc w tym acerze nie nadaje sie do pracy tak jak i w dellu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1366 x 768 nie nadaję się do pracy? Po co większa rozdielczość do 10 cali? Ja przez 4 lata pracowałem w excelu na takiej rozdzielczości i nie miałem większych problemów. 64 GB pojemności to trochę mało... Nadal pozostaję kwestia osadzenia tego tabletu w tej stacji, Asus ma mechaniczne, Acer na magnes, a w Lenovo ten tablet jest niestabilny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój ojciec jeździł maluchem i też nie miał problemów...

 

przy takiej rozdzielczość to praca w excellu sprowadza sie w 80% do scrollowania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż bywa... W każdym bądź razie, jeśli Olski będzie potrzebować 10" to wybierze model który będzie bardziej pasował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi mocowanie w mixie bardzo odpowiada, bardziej niż mocowania mechaniczne, które z czasem się wyrobią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Absurd. Pisałem o tym z 2 lata temu i stało się ponownie. Uruchamiam grę ze skrótu na pulpicie a pokazuje automatyczne pobieranie 120gb. Patrzę w folder z grą a tam pusto - gra się ponownie sama odinstalowała 
    • Z tego co czytam w specyfikacjach to nie ma wi-fi. Trzeba dokupić jakiś dodatkowy moduł ale w sklepie nie widzę tej opcji. @Caps - no właśnie wyczytałem, że 7900 bez X jest minimalnie mniej wydajny ale za to chłodniejszy i mniej prądożerny. Stąd ta decyzja.
    • 900mv/2600mhz scrashowalo, wiec zrobilem 900mv/2550mhz/+1550mhz bo na 1600 juz sie wysypalo. Stracilem okolo 2-3% wydajnosci, zysk 40 watow i karta 59/60stopni.
    • nie wiem czy warto. LG zrobiło z tego monitora łódkę.
    • Ale zdajesz sobie sprawę, że przez te kilka lat, tak czy inaczej ruch się zwiększył i korki też by wzrosły. Druga sprawa, to nie bardzo łapię połączenia prezydenta miasta z budową infrastruktury kolejowej. Linia należy do PLK, bo samorząd nie dał rady jej przejąć. Z tego co wiem województwo się do inwestycji przywrócenia ruchu dołożyło, Wrocław raczej nie (może jakieś poboczne kwestia wokół przystanków na jego terenie). Jeżeli zrezygnowano z wiaduktów/tuneli, to pewnie cięli koszty. Tutaj jedyna słabość prezydenta może być taka, że za słabo walczył lub wcale nie walczył o nie. Patrząc na mapę, to nie bardzo jest jak. Wojszyce, Ołtaszyn to domki i niska zabudowa, nie ma tam żadnej rezerwy terenowej, a puszczanie na około i po obrzeżach nie ma sensu. Braki rezerw, to nie są błędy jednej kadencji, to zaległości sięgające kilku dekad, czasu planowania tych dzielnic. Także ewidentne zaniedbania Sutryka, to jeżeli w ciągu ostatnich lat nie zaczął chociaż planowania co z tym fantem zrobić, jeżeli były plany i ich nie wdrożył lub chociaż nie rozpoczął wdrażania. Kolejna sprawa, to korki na tych ulicach nie są wyłącznie tworzone przez mieszkańców Wrocławia, to też masa ludzi dojeżdżających do miasta. Tutaj kolej może wiele usprawnić, co dosyć dobrze widać na linii z Kłodzka, ile osób rano dosiada się na kolejnych stacjach (gdzieś do Strzelina jest w miarę pusto, potem coraz gęściej). Przypuszczam, że na linii ze Świdnicy wcale tak kiepsko z obłożeniem nie jest, a z czasem na pewno się poprawi. Ile kilometrów będzie jeszcze ok? Nie każda wioska wzdłuż kolei ma przystanek, a nawet jak ma to wcale nie znaczy, że jest blisko.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...