Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

fajcik18

Komputer wolno dziala

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! Od kilku dni może tygodnia komputer zaczął mi mulić .. Najpierw wyskoczyło mi jakieś powiadomienie ,że moja wersja systemu Windows nie jest oryginalna , więc pobrałem Windowsloader i problem rozwiązałem . Ale od pojawienia się własnie tego problemu z wersją Windows zauważyłem ze komputer czasem się restartuje ogólnie chodzi tak sobie potrafi się przyciąć a do tej pory nic się takiego nie działo. Mam antywrusa , spybota ccleanera czyszczę kompa nimi często wiec wirusów raczej nie mam. Może da się sprawdzić jakimś programem co jest nie tak na innych forach każą wrzucić jakieś logi z czegoś tam może to by pomogło . Dziś wyskoczyło mi ze jakiś błąd dysku jest przy właczaniu kompa error disk coś tam i żebym wcisnął alt+ctrl+del żeby uruchomić PC . Ogólnie zużycie CPU to jakieś 2 procent przy włączonym PC i przeglądarce a pamięci ram używa mi na to 1.59 GB. Może macie jakiś pomysł żeby sprawdzić czy wszystko działa dobrze ? Jakiś programik czy coś ? Czy może wszustko mam poinstalowane dobrze ? Macie jakiś pomysł ?

PC:

Dysk: Samsung HD502HJ ATA Device temp 35 stopni mierzona programem EVEREST

Grafika: AMD RADEON HD 5800 Series

Płyta głowna : ASRock K10N78D

RAM 4 GB

Procesor AMD Athlon II X4 3.00 GhZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...