Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

teedzio

Częsci komputerowe ! Tanio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

 

Na sprzedaż mam częsci z komputera który ma ok 1,5 roku . Wszystkie częsci sprawne i praktycznie jak nowe. Komputer nigdy nie był podkręcany i był używany jedynie przez dziecko wieku 11-12 lat,które grało w mało wymagające gry . Częsci z tego komputera były systematycznie przeze mnie czyszczone sprężonym powietrzem a pasta na procesorze wymieniana też raz na jakiś czas . Tak więc niżej przedstawiam co mam do zaoferownia :

 

1. Procesor AMD Athlon II X3 450 + radiator z wentylatorem . Częśc ta nie jest na gwarancji,pudełko i papiery w zestawie. 165 zł

 

2. XFX GeForce GTX 285 . Grafika nie jest na gwarancji i jest sprzedawana jako wersja oem . 185 zł

 

3. OCZ Agility 3 SSD 2,5" 60GB 525 MB/s 475 MB/s 80k IOPs . Pudełko i papiery w zestawie + gwarancja obowiązująca przez 12 miesięcy . 150 zł

 

4. G.Skill Ripjaws 2x4GB 1333MHZ DDR3 . Pamięc ram na dożywotniej gwarancji . Pudełko,papiery jak i faktura w zestawie . 180 zł / Sprzedane

 

5. ASRock 970 Extreme3 AMD Socket AM3+ . Płyta Główna jeszcze na gwarancji 12 miesięcznej . Pudełko i papiery w zestawie . 200 zł /

 

6. Antec Neo Eco C 520W . Zasilacz jeszcze na gwarancji 12 miesięcznej . Pudełko i papiery w zestawie. 150 zł

 

7. SilentiumPC Brutus 410 . Obudowa z bardzo dobrym stanie,drobne ryski,wszystko w komplecie,brak gwarancji . 60zł

 

8. Chłodzenie Zalman Flex . Pudełko,papiery i paragon w zestawie. 100zł

 

9. Chłodzenie Spartan he923 . Pudełko,papiery i paragon w zestawie. Używany przez parę miesięcy pozniej wymieniony na Zalman Flex . 40zł / Sprzedane

 

10. Wentylatory 3x Enermax UCTB12 . Pudełko w zestawie . 60zł

 

11. Geforce GF7900GS . Używany,sprawny . 30zł

 

 

Zdjęcie dostępne Tutaj

 

Ceny do małej negocacji .

 

Wysyłka pocztą lub kurierem .

 

 

W razie pytań pisać e-mail : nejtarczibald@gmail.com , dzwonić : 722707516 lub gg : 4692115

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...