Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Adio's

Logitech G230 vs Corsair HS30

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam dylemat odnosnie tych dwóch zestawow. Ma ktos moze ktorys z nich?? Jesli tak to jak sie sprawoje i czy byscie polecili?? Z gory dziekuje

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Logi niby lepsze, ale i tak prawie każdy je jedzie, więc...

Do 200zł taki standard (nie napisałeś jak to ma grać): Superlux 681 EVO + mikrofon Plantronics Audio 300 lub tańszy i gorszy http://dx.com/p/mini-clip-on-microphone-7080 (ale przynajmniej lepszy od zalmana :P ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam żadnego z tych dwóch. To sprzęt, który należy do gatunku "lepiej trzymaj się od tego z daleka".

Jak chcesz coś dobrego, to szukaj normalnych słuchawek od uznanych firm audio, jak AKG, Superlux, Takstar, Beyerdynamic, Philips, Shure, Audio-Technica, Sennheiser.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam żadnego z tych dwóch. To sprzęt, który należy do gatunku "lepiej trzymaj się od tego z daleka".

Jak chcesz coś dobrego, to szukaj normalnych słuchawek od uznanych firm audio, jak AKG, Superlux, Takstar, Beyerdynamic, Philips, Shure, Audio-Technica, Sennheiser.

 

Masz jakis tanszy model na mysli?? Ogolnie chce kupic cos lepszego ale dopiero za jakis czas narazie potrzeboje czegos w miare ok na teraz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz jakis tanszy model na mysli?? Ogolnie chce kupic cos lepszego ale dopiero za jakis czas narazie potrzeboje czegos w miare ok na teraz :)

chociażby to, co podał tybet. Najtańszym headsetem wartym uwagi są prawdopodobnie superluxy hmc631

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Odpowiedzi

    • Pewnie w instrukcji jest wyjaśnione 
    • To całe RTX HDR to jeden ptaszek w panelu nvidii? Później jak to w grze aktywować? 
    • Mnie te cykle nie dotyczą i powrót do głosowania na PiS i tego typu partie nie grożą, bo sam PiS 8 latami rządów przelał czarę goryczy. Lepiej zobacz co odwalił wasz kuc Sośnierz w Republice . Zamiast krytykować PO z PiS-em, to tylko PiS zebrał bury i tak ma być . https://www.onet.pl/kultura/onetkultura/tego-chyba-nikt-sie-nie-spodziewal-gosc-tv-republika-nie-zostawil-suchej-nitki-na-pis/csgl540,681c1dfa
    • Witam!   Posiada telewizor Philips 65OLED818, komputer klasy PC z Nvidia RTX 4070 Ti.   Obecnie użytkowałem Komputer na ww. TV bezpośrednio prze kabel HDMI wszystko pięknie działa, płynie. 4K 120Hz, HDR. Kabel 3m Kabel Agog X-90.       Dokupiłem ostatnio soundbar również philipsa TAB8507/10 podłączyłem PC przez soudbar wejściem IN na odtwarzacz/konsole i nowym kablem z amazonu z soundbara do TV eARC.   I tu mój problem 60 Hz z HDR jakoś działa, samo 120 Hz też, ale już jak chcę włączyć HDR przy 120 Hz to mam czarny obraz... Dodam, że jeszcze sprawdzałem na drugim kablu "wozinski" od SB do TV i tak samo....   Wyjście HDMI w tym SB są za słabe, czy jak, że nie mogę korzystać z 120 Hz, 4K i HDR nadawanych z PC? 
    • Westworld tylko 1 sezon zrobił na mnie ogromne wrażenie, reszta to już kibel.  The Boys to top topów wszystkich seriali. 
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...