Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Salvatore

Ulubiona marka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Chciałbym się zapytać, jaka jest Wasza ulubiona marka i dlaczego.

 

Moją ulubioną marką jest Mercedes-Benz za to, że tworzy doskonałe samochody, które technologicznie stoją na najwyższym poziomie oraz podoba mi się design Mercedesów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maybach - bo tak :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie doskonałe Samochody tworzy Saab. Szybkie, komfortowe i zawsze bardzo nowoczesne jak na swoj wiek. Mialem Saaba 9000 z 1988 roku i miał komputer pokładowy, elektroniczny wtrysk, ABS, klime, 4xelektr. szyby, elektrycznie sterowane i podgrzewane lusterka, elektrycznie steorwane i podgrzewane fotele. A to wszystko za 8000 zł od znajomego co sie sprowadzaniem Saabów zajmuje :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aston Martin - bo robi prawdziwe samochody.

Fiat - bo na niego mnie stać, a i tak wymieniam co 3 lata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Aston Martin - bo robi prawdziwe samochody.

Fiat - bo na niego mnie stać, a i tak wymieniam co 3 lata.

dla mnie porsche to duzo lepszy samochod niz aston martin jesli juz mowimy o sportowych samochodach naktore nas nie stac. Aston Martin nie ma dla mnie tradycji firmy a Porsche ma. Wiem, bo przeszedlem calego NFS Porsche :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marka Maybach została w Polsce ośmieszona przez o. Rydzyka. :mad2: Niech go szlag trafi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale auta i tak fajne są :D

 

Tak na poważnie, to dla mnie yellowaudi011un.jpg te autko jest najśliczniejsze na świecie :) Jeszcze w czarnym lub srebrnym kolorze, wygląda prześlicznie. Żółty też jest ładny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ford Capri MK3 z silnikiem V6... i nic więcej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Peugeot (bo jezdze nimi :P ) i Subaru (szczegolnie Impreza) bo... niewiem. Zaczelem lubic ją od czasu Gran Turismo na PSX i tak jakoś zostało :cool: .

BTW. ile ostatnio nowych Imprez (zazwyczaj niebieskie + złote felgi) jezdzi po Waie :o - nawet ostatnio dwie takie same na swiatłach staly :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BMW BMW BMW BMW BMW BMW BMW BMW BMW BMW BMW BMW BMW BMW BMW BMW BMW BMW BMW BMW BMW BMW BMW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio podobaja mi sie kombiacze, taka Legacka albo Accordzik ;):P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mercedes (ewentualnie maclaren) - za slr'a ;)

bmw - za m3 csl :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ople i fordy :)

podobaja mi sie ich ksztalty, parametry, a sa w miare niedrogie a dobre :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie się podoba ostatnio Toyota Avensis, Mazda RX8, nowa Skoda Octavia, a z lepszych wózków to Mercedesy i najnowsze Audiki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alfa Romeo.

Powiedzmy, ze za to, iz prawie nie widac jej w Top Gear.... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aston Martin :P

 

P.S. Pęczak też ma Maybacha? Czy mi się coś pomyliło :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze uważam że każda marka ma w swojej ofercie jakiegoś "orła" ( i to najczęściej nie jednego ;) ), ale dla mnie orłami są Mitsubishi. Kiedy wyszedł model Lancer ver. 5 to już się zakochałem w nich na zawsze :) . Ale powiem że uwielbiam też Audi ( ale konkretny model ) 100 ( inaczej C4 ). O taki:

audi7is.jpg

Tylko szkoda że był produkowany do 93r. :( więc nie znajdę już dobrego rocznikowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale auta i tak fajne są :D

 

Tak na poważnie, to dla mnie yellowaudi011un.jpg te autko jest najśliczniejsze na świecie :) Jeszcze w czarnym lub srebrnym kolorze, wygląda prześlicznie. Żółty też jest ładny.

 

racja :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cięzko to określić w jednej kategorii, bo każdy ma zalety nieistotne w innych klasach. Ale jaednak:

- sportowe - Porsche 911 GT3 RS

- ogólnie dostępne - Renault model zależy upodobań (bezpieczeństwo wraz z komfortem), WV Golf

- terenowe - Prosche Cayenne

-"zabawki" - Ariel Atom :exclam::exclam::exclam::cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
- terenowe - Prosche Cayenne

Tyle tego w Wawie, ze szybko mi sie znudziło ;) (codziennie widze przynajmniej 1,2) Z terenowych to najbardziej lubie Hummer'a H1 i H2 :P tylko żre za duzo jak na Polskie warunki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba Aston Martin, i moze Audi za najnowsza stylistyke limuzyn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Trudne się wylosowało... Monitorów z tunerem jest jak na lekartwo a szybszych niz 60hz tym bardziej. Nie ma mowy też o oledzie ani miniledzie z tunerem chyba że chodzi o telewizor to już prędzej coś znajdziesz.  Nie podałeś specyfikacji swojego komputera to też niezbyt można powiedzieć czy poradzi sobie z monitorem 4k np. (Samsung monitor m7 i m8) mają smart tv ale tunera już nie mają... Dodatkowo są na matrycy VA co nie każdemu może przypaść do gustu. Najlepszym rozwiązaniem będzie kupno możliwie najlepszego monitora na miniledzie/oled (jeżeli nadal mówimy o budżecie 4000zł) i jakiegoś smartboxa (googletv) z tunerem i podłączenie go do monitora poprzez HDMI.
    • Witam Proszę o ocenę zestawu do grania w 1440p i ewentualne propozycje zmian, chciałabym żeby wszystko zamknęło się w 7tys. Preferuję połączenie Intel/Nvidia, najlepiej jak najmniej RGB, dyski już posiadam (2 SSD Sata). Procesor i5 14600KF Karta Gigabyte GeForce RTX 4070 Super Windforce OC 12GB Płyta główna MSI B760 Gaming Plus WIFI lub MSI MAG B760 Tomahawk WIFI (wcześniej rozważałam również Gigabyte B760 Gaming X AX) Zasilacz Seasonic Focus GX - 750W Lexar Ares RGB 32GB 6400MHz CL32 Obudowa Genesis Irid 505F Z chłodzeniem mam problem, ponieważ chciałam zakupić Deepcool'a AK620, jednak nie jest dostępny w sklepie komputronika (sklep wybrałam ze względu możliwości odbioru komputera w moim mieście). Niestety ten ma dość ograniczony wybór chłodzeń. Tak samo jak widać mocno zastanawiam się nad płytą główną, jestem otwarta na propozycje.
    • https://www.rtings.com/monitor/learn/research/vrr-flicker  
    • Ja czego nie rozumiem? No ja rozumiem jaka jest różnica pomiędzy odbiornikiem prądu a generatorem. Z tego co widzę hybrydy się zgłasza. Czy Ci się to podoba czy nie. To nie jest offgrid.  Tak samo jak magazyn energii. Mimo iż ludzie używają je wewnątrz domu, to muszą być zgłaszane.  To że chińczyk mówi, że falownik nie wysyła nadmiaru energii poza sieć nie ma żadnego znaczenia jeśli podepniesz to do sieci.  Czy na rondo nie ma liczników? Na enmasz umowy tam z energetyka? Nie da się zamontować normalnej instalacji? Co powiedział Ci dostawca prądu? Jeśli sąsiada z działki wywali choćby radio na drugi tydzień po montażu Twojego lewego PV, to spodziewaj się problemów.  Jak udowodnił aż że Twój chiński szajs jest przekozak wówczas? Będziesz miał na to jakieś papiery?  Ze specyfiki pracy jaką oczekujesz. Ta sama zasada działania Cię interesuje. Będziesz szukał paneli gruntowych? A czym różnią się takie od paneli dachowych albo balkonowych? Zestaw balkonowy to jest to co szukać powinieneś. Bo zestawów RODo nie robi a raczej?  Zacznijmy od tego, że zacząłeś od złej strony, bo zamiast falownika i budowania hybrydy, podpina się takie rzeczy prosto w panele. Pompa na prąd stały o szerokim napięciu działania pyrka sobie jak ma napięcie i tyle. 
    • 40 powinno na górkę styknąć. I to na luzie jako dodatkowe.  Ewentualnie powinieneś pomyśleć nad jakimiś listwami przypodlogowymi z systemem dowolnego dodawania gniazdek.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...