Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

trocha6

MŚ 2014

Rekomendowane odpowiedzi

POLSKA MISTRZEM POLSKI LOL

POLSKA MISTRZEM POLSKI!

 

Bardzo, bardzo, bardzo fajny dzień :)

edit: Wlazły MVP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ końcówka, całkowita miazga. :D Brazylijczycy pękli psychicznie jak skorupka jajka.

No dokładnie.

 

 

Bardzo dobry mecz. Naprawdę było na co popatrzeć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekałem aż przy okazji nagród indywidualnych wyskoczy Krzysiek Ibisz i wręczy komuś laptopa z najszybszym w kosmosie internetem LTE.. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Push-up3k

nie

Lubię być miło zaskoczony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polacy wygrali mistrzostwo świata, a i tak ruch w tym temacie 99% mniejszy niż podczas jakichkolwiek me/ms w piłce...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Broniu mocny, podziękował piłkarzom i Piotrowi Solorzowi. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że to nie jest ostateczna decyzja Wlazłego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że to nie jest ostateczna decyzja Wlazłego...

jak byś poczytał o jego drodze i bojach ze wziązkiem + problemach zdrowotnych...

 

 

Chłop zrobił swoje tak samo jak 8 lat temu i wystarczy. Wielki szacun dla niego za wszytko :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś z was zauważył że w pierwszym secie brazylia wdupcyła 1 pkt i wdupcyliśmy seta natomiast w pozostałych 3ech to my zdobywaliśmy 1wszego pkt i wygrywaliśmy sety taka ciekawostka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak byś poczytał o jego drodze i bojach ze wziązkiem + problemach zdrowotnych...

 

 

Chłop zrobił swoje tak samo jak 8 lat temu i wystarczy. Wielki szacun dla niego za wszytko :thumbup:

Dokładnie Wlazły to mistrz, a takiej decyzji można było się spodziewać...

Wielkie uznanie i szacunek dla tego co zrobił podczas całej swojej reprezentacyjnej kariery :)

 

Cały zespół zagrał genialnie, brak słabych stron.

Musiałbym wymienić wszystkich :) +++

 

+ dobre sędziowanie ( w końcu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie interesuje sie za bardzo siatkówką, ale ogladalem wiekszosc meczów Polaków w tym turnieju. Dzisiejszy mecz super :)

Wiekszosc to młode chłopaki, fajnie fajnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mógłbyś przetłumaczyć?

 

Generalnie napisał, że dziękuje kibicom, że oni nie dali rady i na koniec "pszekom" (Rosjanie nazywają tak nas ze względu na syczący język- tak się zastanawiam a ich to jaki niby jest LOL) gwizdek w zęby.

 

Panowie, dla mnie jako amatora siatkówki od 3 klasy podstawówki, poprzez całe liceum, łódzką Wifamę, studia i teraz na starość amatorsko dwa razy w tygodniu to mistrzostwo jest czymś cholernie osobistym. Były więc łzy i ogromne emocje. Szkoda tutaj jakoś oceniać cały ten turniej, trzeba po prostu klęknąć i oddać hołd, zarówno związkowi za tą całą pracę, która jest kontynuowana od dwóch dekad, za cholernie odważną decyzję z wyborem praktycznie czynnego zawodnika na pozycję trenera. Pomyślcie jakie trzeba mieć jaja, żeby postawić na amatora gdy turniej MŚ odbywa się w Polsce. Dodanie do tego składu trenereskiego doświadczonego trenera. Trenerom, za selekcję, pisałem, że Kurek powinien być, chociaż na ławkę. Otóż nie, my bad, to miała być drużyna, kto wie jaką atmosferę mógłby wprowadzić do kolektywu. Po za tym maksymalna wiara w Mikę, gościa który owszem był talentem juniorskim ale pałętał się po lidze francuskiej bez żadnych sukcesów. Kogo byłoby stać na taki ruch. Wymienić Kurka, ogranego na dużych imprezach, w najmocniejszych ligach etc na niespełnionego Mikę. Ktoś się teraz dziwi? Przecież przy tym ciutek słabszym dniu Wlazłego, ten 23latek w którego również ja nie wierzyłem, pociągnął ten atak i przyjęcie. Decyzja o zmianie, wymianie, przekazaniu pałeczki- nazwijcie to jak chcecie- Zagumnego na Drzyzgę. Ikony tej pozycji na świecie, jednego z 3 najlepszych wystawiających ostatnich 10-15lat? Na całkiem przeciętnego Drzyzgę? Cmon! Kogo byłoby stać na taki manewr?

Dziękuję telewizji na literę P, którą wszyscy wszędzie mieszają z błotem a zapominają o tym, że ta telewizja jako jedyna od początku sukcesów polskiej siatkówki ciągnie ten wózek. Zawalił rząd, którego niestety jestem wyborcą. Zawiodło państwo(które postawiło na to dno czyli polską piłkę zepsutą do najniższych szczebli szkolenia, organizując EURO), czyli rezygnujące jeden po drugim spółki skarbu państwa, że wymienie tylko Orlen. Jedna wizyta robocza z władzami związku piłki siatkowej, głównym nadawcą i swiatową organizacją to chyba troszku za mało? Nie jest też tak, że ja się nie cieszyłem na Euro, bo wiadomo, że to ciągnęło za sobą inne inwestycje ale pominięcie takiego wydarzenia to jest błąd którego ja chyba nie wybaczę. Wyglądało to tak, jakby ktoś na górze pomyślał, kurde to się samo zorganizuje w końcu kibice jak zwykle dopiszą- jakoś to będzie. Śmieszna propozycja 4mln odkupnego za sygnał od żenującej TVP, gdy Polsat wykłada 15mln ale 6lat temu, nie wczoraj. Realizacja tych mistrzostw pod względem relacji to jest absolutny top światowy, praca kamer, jakość, ilość kamer superslowmotion oraz ilość materiału z tych kamer jest po prostu miażdżąca. Włosi mogą tylko marzyć o takiej realizacji, wystarczy obejrzeć zwykły mecz polskiej ligii i porównać to z realizacją LŚ w Brazylii czy Włoszech. O pracy komentatorów już pisałem, to się po prostu chce oglądać nawet jak masz małe pojęcie o okręcie. Wnikając w szczegóły, świetny dobór głównego utworu MŚ, strzał w dziesiątkę i żeby nie było nie jestem fanem takiej muzyki.

Na końcu ogromne podziękowania dla graczy, jestem bardzo często sceptyczny, nawet jeśli mowa o polskiej reprezentacji w siatkówce, piłki już po prostu od kilku lat nie oglądam. Przyznaję nie wierzyłem w ten zespół od początku. Przekonały mnie mecze a to jest chyba najlepsze świadectwo. Wystarczyła mi pierwsza grupa, żeby im zawierzyć w 100%. Po wygraniu w grupie z Francją byłem po prostu pewny złota. Może jutro(dzisiaj) coś jeszcze napiszę, bo na razie wciąż serce z tętnem +100. Sorka za długość, musiałem to wyrzucić na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Broniu mocny, podziękował piłkarzom i Piotrowi Solorzowi. :E

Solorz zmieniał nazwiska chyba z 3 razy, imię chyba też raz, więc nie dziw się :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak byś poczytał o jego drodze i bojach ze wziązkiem + problemach zdrowotnych...

 

 

Chłop zrobił swoje tak samo jak 8 lat temu i wystarczy. Wielki szacun dla niego za wszytko :thumbup:

Wiem, że Wlazły zdecydował o odejściu grubo wcześniej, jednak ilekroć się o tym wypowiadał, to nie było słychać od niego stanowczego "nie".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

We are the champions, we are the champions :thewave::luxhello::gitarzysta:

 

wredny bonus;

 

89940afaf271eba8med.jpg

 

Ale nie mistrzems świata :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Push-up3k

Piłkarze... siatkowi. Nie lubię Bronka 'obwisł mi nie tylko wąs' Komorowskiego, ale czepiają się o byle co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piłkarze... siatkowi. Nie lubię Bronka 'obwisł mi nie tylko wąs' Komorowskiego, ale czepiają się o byle co.

Nie używa się takiego zwrotu. Ty takiego używasz? Zresztą to była tylko humorystyczna uwaga, jak to Bronek w swoim stylu przekręca różne rzeczy. Straszne czepianie się, ojej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...