Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kamyx

Aston Martin DB9

Rekomendowane odpowiedzi

DB 9 jest swietny i calkiem nei drogi - chyba nawet tych 100k funtow nie kosztuje, bo w usa chyba je sprzedaja po 100k $, wiec taniej niz np merol s500. Furka na prawde ma klase ale czy jest najlepsza? Zalezy kto co lubi, to raczej typowo sportowe coupe, a jak ktos lubi wygodiejsze furki to lepsze mogloby byc np BMW 7- tez bardzo fajna furka i ma w miare przystepna cene (w porownaniu do s klasy ;)).

A tak wogole to juz chyba wyszla mniejsza wersja - bodajze db8 - wyglada prawie identycznie a jest o polowe tansza.

P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze czesc wypowiedzi opiera sie na opinii Clarksona z programu Top Gear, musial sie podlizywac Fordowi (wlasciciel Aston Martina) zeby kupic forda gt,

Aston Martin robi dobre samochody, tylko nie naduzywal bym zdania ze jest to najlepszy samochod gt, poza tym mieszanie do tej klasy Ferrari Enzo lub McLarena to male naduzycie, te samochody to juz nie klasa gt, do klasy gt mozna zakwalifikowac inne produkowane seryjnie ferrari, porsche

Ferrari Enzo bylo tylko ok 300 sztuk i sprzedawane bylo wybranym specjalnie nabywcom za 500 tys euro, w tej chwili na aukcjach mozna sobie kupic enzo za 2 miliony, juz w momencie produkcji jest perelka kolekcjonerska i podejzewam tak jak Ferrari f40 doskonala lokata kapitalu

a wracajac do przyziemnych samochodow gt w tym roku wejdzie do produkcji Alfa Romeo Brerra a w przyszlym roku zostanie wyposazona w silnik V6 o pojemnosci 3,2 z systemem biturbo, samochod bedzie dysponowal moca ponad 400 koni mechanicznych i na pewno nie nedzie kosztowac 100 tys funtow...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Znam sie na motoryzacji, to nie jest pochopne zdanie. To moje zdanie.

 

 

ja też się tym dość mocno interesuje i mimo całej mojej sympati do tego samochodu nie nazwałbym go "najlepszym" ...

ale nie ma cos się spierać bo to bez sensu ... kazdy moze miec inne zdanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mysle ze czesc wypowiedzi opiera sie na opinii Clarksona z programu Top Gear, musial sie podlizywac Fordowi (wlasciciel Aston Martina) zeby kupic forda gt,

Aston Martin robi dobre samochody, tylko nie naduzywal bym zdania ze jest to najlepszy samochod gt, poza tym mieszanie do tej klasy Ferrari Enzo lub McLarena to male naduzycie, te samochody to juz nie klasa gt, do klasy gt mozna zakwalifikowac inne produkowane seryjnie ferrari, porsche

Ferrari Enzo bylo tylko ok 300 sztuk i sprzedawane bylo wybranym specjalnie nabywcom za 500 tys euro, w tej chwili na aukcjach mozna sobie kupic enzo za 2 miliony, juz w momencie produkcji jest perelka kolekcjonerska i podejzewam tak jak Ferrari f40 doskonala lokata kapitalu

a wracajac do przyziemnych samochodow gt w tym roku wejdzie do produkcji Alfa Romeo Brerra a w przyszlym roku zostanie wyposazona w silnik V6 o pojemnosci 3,2 z systemem biturbo, samochod bedzie dysponowal moca ponad 400 koni mechanicznych i na pewno nie nedzie kosztowac 100 tys funtow...

Faktycznie Alfa Romeo Brerra bedzie zajebistym samochodem i przyznam, ze sam czekam na co bedzie ja stac, no ale zobaczymy jak wypadnie przy DB9, oczywiscie nie bedzie kosztowac 100tys. funtow, a kwestia marki jest juz raczej kwestia gustu. Alfa Romeo czy Aston Martin - obie sa swietne, ja poprostu lubie angielskie samochody, jest naprawde duzo dobrych firm, Noble, TVR itp.

 

Tak wogole to bardzo podoba mi sie koncept stylistyczny Alfa Romeo, ich samochody sa poprostu piekne, zaryzykuje stwierdzenie, ze to jedne z najladniejszych samochodow swiata moim zdaniem.

 

Fotka Nowego GT Alfy:

 

ouverture.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do DB8, udalo mi sie znalezc jedna fotke, chociaz ciezko powiedziec o tym samochodzie cos wiecej to przypomina mi troche AM Vantage.

 

12-10-04-01-2005-Aston-Martin-DB8.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TVN turbo pojedynek live :exclam::exclam::exclam:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba przyznać samochodzik ze smacziekiem :)

 

do autora i po Ci bylo oglądac top gear ?? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
trzeba przyznać samochodzik ze smacziekiem :)

 

do autora i po Ci bylo oglądac top gear ?? :E

Temat wygrzebany. :banan:

 

Przyznam sie ze jeszcze przed Top Gear sie nim zajaralem ale faktycznie po tym programie uzmyslowilem sobie jak zajebisty jest ten samochod. :E Caly czas nie zmieniam zdania, wielu pomysli ze jest pochopne ale wg. mnie to najlepsza fura swiata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie bede ukrywal ze poza tym ze jest to dla mnie kawalek porzadnej brytyjskiej roboty... nie podoba mi sie...

 

dla mnie najlepszym wozem sportowym na swiecie zostanie na zawsze Dauer-Porsche 962 Le Mans - auto przy ktorym McLaren F1 GTR jest autem powolnym...

 

Zas w grupie klasycznych GT... Poprosze Skyline R34 i Testarosse z 1978roku....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aston DB9 bardzo fajne autko

ide sobie kiedys z kumplem ullicą (skladowa w Łodzi) w chodze w jedną (za potrzeba) patrze a kolo puszki na smieci stoi aston martin DB9

myslalem ze pier**lne ze smiechu wóz za 100tys funtów stoi kolo smieci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co o nim sadzicie?

 

am20db920coupe2038000id.jpg

 

Moim zdaniem to najlepszy samochod na swiecie.

Narazie może i najlepszy. Ale za 2 lata pojawi się nowy Nissan Skyline GT-R. :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a macie jakies foty lub szkice nowego Nissan Skyline GT-R?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...