Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kamyx

Aston Martin DB9

Rekomendowane odpowiedzi

Co o nim sadzicie?

 

am20db920coupe2038000id.jpg

 

Moim zdaniem to najlepszy samochod na swiecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

extra wozek :cool: chcialbym takie miec.. sportowy, a zarazem luksusowy.. ma piekna stylistyke.. cudenko :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie, a kosztuje ok. 100 tys. funtow brytyjskich. Cena "osiagalna wsrod nieosiagalnych" bo np. Carrera Gt - 312 tys. funtow, a SLR McLaren 316 tys. funtow. Ja osobiscie jak mialbym wybierac to tylko DB9. :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie, a kosztuje ok. 100 tys. funtow brytyjskich. Cena "osiagalna wsrod nieosiagalnych" bo np. Carrera Gt - 312 tys. funtow, a SLR McLaren 316 tys. funtow. Ja osobiscie jak mialbym wybierac to tylko DB9. :thumbup:

ja tez wolalbym DB9.. albo jakeis ferrari :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest to najlepszy samochód na świecie? Raczej nie. Trzeba jednak przyznać że Aston Martin robi bardzo ładne samochody o wysmakowanej stylistyce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No np. Enzo - ale zeby zostac jego wlascicielem musisz byc wczesniej posiadaczem jakiegos zarejestrowanego Ferrari i to firma decyduje komu je sprzedac.. :o W koncu to hold dla Enzo Ferrari'ego.

 

Ja za Enzo kupilbym sobie DB9 i jakis ladny domek w Tunezji.. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy jest to najlepszy samochód na świecie? Raczej nie. Trzeba jednak przyznać że Aston Martin robi bardzo ładne samochody o wysmakowanej stylistyce.

A jaki jest Twoim zdaniem najlepszy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w DB9 juz dawno temu sie zakochalem :-)

nie ma piekniejszego samochodu!

 

a to mam na tapecie :-)

07-aston-martin-db9.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh.. poprostu samochod idealny, Wulfgar fotka mistrzowska, ja nie doszukuje sie wogole wad w tym samochodzie, probuje ale nie da rady..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam się że do tej pory DB9 mi się nie podobał :kwasny:

Wcześniej widziałem inne zdjęcia i prezentacje ale DB9 nie wyglądał tam zbyt ładnie.

Dopiero jak zobaczyłem te fotki poczułem że ten samochód ma to COŚ :) No i pewnie świetnie jeździ :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prezentuje wam glownego pretendenta na mistrza w kwestii wyscigow: DBR9

DBR9.unleashed.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem każdy ma swój najlepszy samochód na świecie i tyle. Co chwilę wychodzą nowe modele. Jeżeli jakieś auto jest najlepsze to tylko do czasu aż nie pojawi się jeszcze lepsze. Gdybym miał jednak wskazać jakie auto uważam za najlepsze to byłby to : Hummer H1 najlepiej z zamontowanym karabinem maszynowym. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hummer H1 - wiesz co, nie no nie zgadzam sie wogole, to na dobra sprawe ma specyfikacje raczej wozu pancernego albo łodzi niz samochodu.

 

A co do tego ze caly czas wychodzi cos nowego - rzuc okiem na Mercedesa 300SL bodajze z 54' :o:o:o roku, ktory wtedy rozwijal predkosc ponad 200km/h - do tej pory moim zdaniem to najlepszy mercedes w historii a minelo juz 50 lat:

 

fotka:

 

54-300SL.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DB9 to napewno samochód pięknie zrobiony. Jedank ten naj to dla mnie Porsche GT3, te cudeńko to piękno i solidność :] Ale wygląd to rzecz gustu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem każdy ma swój najlepszy samochód na świecie i tyle. Co chwilę wychodzą nowe modele. Jeżeli jakieś auto jest najlepsze to tylko do czasu aż nie pojawi się jeszcze lepsze. Gdybym miał jednak wskazać jakie auto uważam za najlepsze to byłby to : Hummer H1 najlepiej z zamontowanym karabinem maszynowym. :D

nie podoba mi sie ten samochod z jednego wzgledu ze przy szybkiej jezdzie pali 1litr ropy na jeden kilometr :mad2: dla mnie to lekka przesada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie podoba mi sie ten samochod z jednego wzgledu ze przy szybkiej jezdzie pali 1litr ropy na jeden kilometr  :mad2: dla mnie to lekka przesada

Jak ktos ma na takie auto to ma tez na rope do niego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
DB9 to napewno samochód pięknie zrobiony. Jedank ten naj to dla mnie Porsche GT3, te cudeńko to piękno i solidność :] Ale wygląd to rzecz gustu...

Porsche GT3 to napewno jeden z najbardziej zaawansowanych technicznie samochodow swiata, mam tu na mysl zawieszenie i trakcje, fakt ze to naprawde dobra fura, a do tego jesli jest sie fanem stylistyki Porsche to juz wogole mozna sie zakochac.

 

 

Jak ktos ma na takie auto to ma tez na rope do niego ;)

 

Niekoniecznie, H1 nie jest juz wcale taki drogi. A z tym spalaniem to jak powiedzial przedmowca (armia) lekka przesada.

 

A tymczasem kolejna fotka: "cywilna" wersja DBR9

 

dbr9.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedys w "Top Gear" prezentowano tego astona , zrobiono wyscig z ze studia Top Gear (Anglia) do Nicei we Francji. Udzial bral Clarkson jadacy owym db9 i 2 innych prezenterow jadacych ... pociagiem. Clarkson wygral o kilka minut ale niestety ze wzgledu na ograniczenia predkosci nie mozna byla sprawdzic realnego czasu. Warto wspomniec ze po kilkunastu godzinach drogi w tym samochodzie prezenter wogle nie byl zmeczony podroza.

 

Niesamowite auto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kiedys w "Top Gear" prezentowano tego astona , zrobiono wyscig z ze studia Top Gear (Anglia) do Nicei we Francji. Udzial bral Clarkson jadacy owym db9 i 2 innych prezenterow jadacych ... pociagiem. Clarkson wygral o kilka minut ale niestety ze wzgledu na ograniczenia predkosci nie mozna byla sprawdzic realnego czasu. Warto wspomniec ze po kilkunastu godzinach drogi w tym samochodzie prezenter wogle nie byl zmeczony podroza.

 

A później był wyścig Ferrari vs Samolot do Monte Carlo. Ferrari wygrało.

 

Aston? Opatrzył mi się...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
najlepszy na świecie...  nie rzucałbym takich słów zbyt pochopnie ...

Znam sie na motoryzacji, to nie jest pochopne zdanie. To moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi sie to auto jakos............... nie podoba :cool: naprawde nie znajduje w nim nic co mnie "podnieca" (no moze swiatla troszeczke). nie dla mnie takie auto. zdecydowanie wolal bym kupic BMW M5 a reszte kasy przeznaczyc na cos innego.pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten samochodzik jest boski... zakochałem się w nim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka fotek:

 

amdb904_02.jpg

 

Wersja Volante (Low-top)

 

Aston%20Martin%20DB9%20Volante-2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...