Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość search

Przeniesienie do innej szkoły

Rekomendowane odpowiedzi

Gość search

Chciałbym się przenieść do innej szkoły. Teraz chodzę na teleinformatyka do 1 klasy, ale jakoś mnie to nie kręci, w dodatku nie przepadam za klasą. W końcu nie chcę mi się uczyć 4 lata jakichś pierdół w postaci składania komputerów. Myślałem o tym, aby przenieść się do ekonomika i tu pytanie co mam zrobić? Trzeba iść z rodzicem do tej szkoły i zapytać co i jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, trzeba się zapytać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu nie chcę mi się uczyć 4 lata jakichś pierdół w postaci składania komputerów.

 

 

Czego oczekiwałes na teleinformatyku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czego oczekiwałes na teleinformatyku ?

Grania w majkrafta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość search

Czego oczekiwałes na teleinformatyku ?

 

Gadania na przerwach o grach komputerowych xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czego oczekiwałes na teleinformatyku ?

 

Kariery, pracy, pieniędzy i satysfakcji. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw idziesz tam gdzie się chcesz przenieść (z rodzicem najlepiej) i pytasz czy cię przyjmą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość search

Kariery, pracy, pieniędzy i satysfakcji. :)

 

No nie wiem, to co jest w programie to już większość umiem. Poza tym karierę mogę zrobić, ale w sklepie komputerowym. Poza tym irytują mnie te ciągłe rozmowy o grach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość search

Sam już nie wiem co robić, niby ten teleinformatyk nie taki zły, ale egzamin zawodowy ze składania komputera... Nie wiem, czy brnąć w to dalej. Co do tego ekonomisty to jak z matematyką?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam już nie wiem co robić, niby ten teleinformatyk nie taki zły, ale egzamin zawodowy ze składania komputera... Nie wiem, czy brnąć w to dalej. Co do tego ekonomisty to jak z matematyką?

He? :E

Kilka lat technikum i egzamin to będzie składanie komputera którego potrafi się nauczyć "średnio inteligentny pracownik montowni komputerów" w max 3dni?

 

Ja jestem technikiem energetykiem specjalizacja energetyka cieplna i przy egzaminie nie kazali mi kręcić pokrętłem od kaloryfera, oj za łatwo by było :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, to co jest w programie to już większość umiem. Poza tym karierę mogę zrobić, ale w sklepie komputerowym. Poza tym irytują mnie te ciągłe rozmowy o grach.

 

Co do tej zmiany szkoły, to bym się zastanowił, myśląc o przyszłości. W sensie czy chcę iść na studia czy nie. W ekonomicznym pewnie podstawy matmy trzeba znać, ale chyba nikt logarytmów nie będzie wymagać o ile nie będziesz zdawać rozszerzonej matury z matmy. Co do rozmów o grach pewnie, to minie, gry o tyle temat uniwersalny i pogadać możesz z wieloma osobami. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość search

Tu zdobędziesz umiejętności: 
1) montowania komputerów;
2) instalowania systemów operacyjnych oraz oprogramowania
użytkowego i
narzędziowego w komputerach;
3) uruchamiania komputerów;
4) prowadzenia sprzedaży podzespołów, komputerów oraz
oprogramowania;
5) dokonywania przeglądów, napraw i modernizacji komputerów;
6) podłączania i instalowania urządzeń wejścia – wyjścia komputerów;
7) projektowania sieci komputerowych dla małych i średnich przedsiębiorstw;
8) budowania sieci komputerowych i podłączanie ich do internetu;
9) instalowania oprogramowania sieciowego na serwerach;
10) zabezpieczenia komputerów i sieci przed zawirusowaniem, dbania o bezpieczeństwo
informacji w sieciach;
11) montowania łączy teletransmisyjnych oraz podzespołów i urządzeń
wchodzących w skład sieci teleinformatycznej;
12) konserwacji bieżącej urządzeń sieciowych;
13) instalowania oprogramowania i uruchamiania telefonów komórkowych;
14) obsługi, diagnozowania i naprawy telefonów komórkowych;
15) obliczania i analizowania kosztów eksploatacji komputerów i sieci.

 

Tego mam się uczyć przez 4 lata? Podejrzewam, że połowę z tego każdy już umie tutaj na forum.

Co do tej ekonomii to jak tam jest z tą matematyką. Co trzeba umieć z tej matematyki, żeby nie było problemów ze zdaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Procenty :) Zdaje się że w programie przedmiotów zawodowych jest jeszcze coś ze statystyki, ale to jako nowy materiał.

 

To jest technikum, średnio rozgarnięty człowiek zda tam bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość search

No to nie wiem, czy przenosić się, czy nie. Nie przepadam za atmosferą w tej szkole, no i klasa też nie przypadła mi do gustu, a w tym ekonomiku to nie wiem jak jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś byłem w ekonomiku na jakimś konkursie matematycznym, to z plusów zauważyłem, że dużo dziewczyn było. Ale jak jest teraz i jaki jest materiał to nie mam pojęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość search

To nie wiem co robić, gdyby chociaż była lepsza atmosfera na tym teleinformatyku to bym został...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie wiem co robić, gdyby chociaż była lepsza atmosfera na tym teleinformatyku to bym został...

 

Jak w ekonomiku są laski to atmosfera musi być lepsza :E Przenoś się czym prędzej szkoda życia. Najlepiej zagadaj w sekretariacie tego ekonomika co robić. Im szybciej tym lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość search

No a teraz pytanie - co po tym ekonomiku? Albo na studia, albo brak pracy. Po teleinformatyku może bym coś znalazł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a teraz pytanie - co po tym ekonomiku? Albo na studia, albo brak pracy. Po teleinformatyku może bym coś znalazł.

 

Szkół zawodowych nie ma żadnych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a teraz pytanie - co po tym ekonomiku? Albo na studia, albo brak pracy. Po teleinformatyku może bym coś znalazł.

 

Jakbym siebie widział 20 lat temu :E Jako stary dziad mówie Ci, idź tam gdzie są laski i się dobrze baw. Z robotą nigdy nie wiadomo co będzie nie zależnie od szkoły. BArdziej chodzi o to by samemu coś potrafić i mieć znajomości itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbym siebie widział 20 lat temu :E Jako stary dziad mówie Ci, idź tam gdzie są laski i się dobrze baw. Z robotą nigdy nie wiadomo co będzie nie zależnie od szkoły. BArdziej chodzi o to by samemu coś potrafić i mieć znajomości itp.

:thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość search

Te certyfikaty Cisco są w ogóle coś warte?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość search

Poza tym więcej się chyba sam nauczę niż w tej szkole. No bo programowania nie będzie, grafiki też, więc sam mogę się uczyć tego wszystkiego niż marnować 4 lata na uczenie się bzdetów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te certyfikaty Cisco są w ogóle coś warte?

nawet bardzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...