Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Arabeczek

drukarka do ok 200zl PILNE

Rekomendowane odpowiedzi

Witam poszukuje drukarki do ok 200zl:

-drukarka bez ksero i skanera bo takowy posiadam w hp 1410

-będą drukowane obrazy kolorowe i tekst

-potrzebuje drukarki ekonomicznej i trwalej

-ma miec tanie zamienniki/mozna napełniać samodzielnie tuszem bo w hp1410 to same problemy mialem z cena tuszu itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoje priorytety wykluczają same siebie. Trwała i ekonomiczna? Laser. Kolorowy laser, ekonomiczny za 200 zł? Get real. Kolor nie jest ani tani, ani ekonomiczny. Zamienniki dla tuszów? Laser...W cenie 200 zł możesz dostać dobrą serwisowaną używkę, ekonomiczne na pewno. Sam mam starego biurowego HP2200D, którego kupiłem parę lat temu za 250. Na tonerze, jaki dostałem, wydrukowałem coś ponad 10 ryz papieru i nadal drukuje...ale nie myśl, że kupisz nową, trwałą, ekonomiczną drukarkę z funkcją kolorowego druku bo to nie jest możliwe. Atrament nigdy nie był i nie będzie tani, ekonomiczny, nawet na zamiennikach, a na pewno nie będzie trwały, a kolorowy laser sam w sobie nie jest tani...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale da się kupic w miare dobra atramentówkę do ok 200 zl z tanimi zamiennikami??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem wyżej - Twoje priorytety wykluczają same siebie. Atrament nigdy nie będzie tani względem druku laserowego, a i to rozwiązanie nie jest rozwiązaniem trwałym...Dodatkowo drukarki atramentowe mają problem z zasychaniem dysz w pojemnikach. Nie drukujesz, po czasie tusz jest do wywalenia bo dysza zaschnie. Miałem tego typu padło lata temu. Nie polecam w ogóle drukarek atramentowych - na to mogą, co najwyżej, pozwolić sobie firmy, a i te mają i tak laserówki.

 

Cena atramentówek jest śmiesznie niska ze względu na koszt samego atramentu, bo to śmiech, by pojemik paru mililitrowy kosztował po 50 zł i wyżej, gdzie oryginalny zamiennik tonerów, markowych firm, o pojemności 6000-1000 stron kosztuje do 100 (czarny).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A cos kolo 300zl. Moze jakiegoś najtańszego brothera?? Bo w tej cen nie juz cos mozna kupic

 

Edit.

A ta dukarka Brother DCP-J132W WiFi za 320zł???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HP ma wiele fajnych drukarek w tych cenach. Pójdź do pierwszego z brzegu komputerowego, to Ci z pewnością doradzą. Świetnie to wygląda w większych sieciówkach, gdzie mają ciekawe ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten model który podałeś sporo osób poleca, ja mam 152W. Też niezła, dużo nie kosztowało to urządzenie a zamienniki znajdziesz bez problemu np. Asarto, Actis, AJ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HP ma wiele fajnych drukarek w tych cenach. Pójdź do pierwszego z brzegu komputerowego, to Ci z pewnością doradzą. Świetnie to wygląda w większych sieciówkach, gdzie mają ciekawe ceny.

Brzmi to jak reklama HP. A na dodatek sklepy sieciowe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...