Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Kris

Jak to się rysuje?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wróciłem po bardzo długiej przerwie do moich gryzmołów, postanowiłem zrobić to w nieco innej formie żeby pokazać niektórym osobom jak to wygląda od kuchni, mimo, że prace nie zawsze są dobre czy (mam na myśli osoby, które są już typowymi profesjonalistami) powalające - ludzie i tak psioczą ,że drogie usługi czy 'ja bym zrobił lepiej'.Podaję linka do YT, na ten moment są tam dwa krótkie fragmenty, jest to eksperyment - liczę na wszelkie uwagi & sugestie, uczę się cały czas i chętnie wysłucham każdej opinii.

 

youtube

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, problem jest taki, że o ile wyskakujesz poziom wyżej od przeciętnych użytkowników PC, to jednak jesteś lata świetlne od typowych wyjadaczy digital paintingu.

Zdecydowanie polecam jakiekolwiek "analogowe" pomoce naukowe. I mnóstwo treningu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm, okej, za chętny nie jestem, ale z rozsądku się przekonam. Od siebie coś polecisz czy śmigać po tutorialach max3d?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma pojęcia co polecić z takich źródeł. Myślę jednak, że jakieś materiały się znajdą po prostu w Google, czy na yt. Są też pewnie jakieś stare (tanie) materiały do nauki rysunku i malarstwa w formie książek - może też w najbliższej bibliotece? Nie zmieniło się to od bardzo dawna, więc nie trzeba nowych książek itd.

Bo tak naprawdę to na komputerze to jak na papierze - tylko oczywiście lepiej, bo są warstwy, undo, gumki i inne udogodnienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

true, papier jest o niebo łatwiejszy, więc od siebie polecę właśnie max3d forum, nawet alvernia się tam ogłasza jak szuka ludzi do pracy - fajne miejsce. Dzięki raz jeszcze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, co na pierwszy rzut oka reprezentuje forum max3d blednie przy tym, co można zobaczyć na chociażby cgtalku. Do czego zmierzam? Zapomnij o Polsce. Wprawdzie mamy naszych wymiataczy w rodzaju ekipy z PI, czy chociażby Darka Zabrockiego (jeden z moich faworytów), ale na świecie jednak jest więcej ciekawych artystów. A i sami Polacy "idą" w świat i przestają coś publikować po polsku (chociażby jutubowe sesje Darka).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Jakoś trafiłem na ten post i żeby pomóc to nawet się zarejestrowałem. Bo kiedyś oglądałem tutorial jak powstaje praca w Digital Paintingu.

 

 

Niestety nic więcej nie pomogę ale pomyślałem że może jeszcze komuś w przyszłości się on przyda.

Nie mniej na mnie zrobił duże wrażenie i dlatego go pamiętam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet nagrodę dostaniesz.

 

ZŁOTA SZUFLA za odkop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...