Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

B4rtonik

Dysk wykrywa jako nieprawidłowy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam taki problem wczoraj instalowałem win 7 na nowym dysku ssd. A miałem jeszcze stary dysk 2TB i po zainstalowaniu systemu nie wykrywa mi tego starego dysku. Dodam iż w gparted dysk jest prawidłowo pokazywany czyli ma starą nazwę. Jak i rozmiar i wolne miejsce także dysk nie uległ uszkodzeniu ani nic. Dorzucam jeszcze screen z zarządania dyskami.

Z góry dzięki za pomoc i pozdrawiam :)

86650145010774371191.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zobacz jak ten dysk będzie widoczny np. w programie easeus? Jeśli masz system zainstalowany w trybie ahci to wyciągnąłbym z niego przed rozruchem kabelek sata, a potem podłączył gdy system będzie już włączony, może wtedy zaskoczy. Poza tym możesz normalnie z tego hdd zabootować system?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety patent z odłączeniem i podłączeniem nic nie dał :( A tutaj daje screen z tego programu :(

35684203890826969531.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najprościej byłoby ten dysk od nowa zainicjować jako podstawowy, sformatować i używać, jednak jeśli masz tam dane to wymagałoby to ich wcześniejszego zrzucenia gdzieś. W Easeusie masz menu Kreator i tam jest opcja odzyskiwania partycji - zobacz czy znajdzie jakieś. Jednak zanim zaczniesz dalej kombinować to jak wyżej, najpierw zgrałbym przynajmniej najważniejsze dane z tego dysku żeby nie stracić wszystkiego jak coś się posypie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...