Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

admich

Pomoc w wyborze w miarę taniej drukarki.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Jak w temacie poszukuję drukarki w cenie 200-300 zł. Będzie mi ona służyła na studiach a więc ilość wydruków będzie wysoka, bo razem ze mną będzie korzystać moja dziewczyna a nasze profile studiów niejako wymagają częstego drukowania. Raczej to będzie druk tekstu, ale czasem też może wpaść jakaś grafika. Poszperałem nieco w necie i w sumie nie wiem czy szukać taniej atramentowej z tanimi tuszami czy jednak dołożyć i kupić laser. Głównym atutem jaki przemawia za laserem jak dla mnie to brak problemu z wysychającym tuszem, który występuje w atramentowej. Prosiłbym o jakieś porady i może jakieś ukierunkowanie mnie co bardziej się opłaca :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Druk tekstu to laser.

Kupilem niedawno HP1102w (jest takze w tanszej wersji bez wireless HP1102). http://www.morele.net/drukarka-laserowa-hewlett-packard-laserjet-pro-p1102w-ce658a-476967/ Toner 1600str za 59zl: http://www.morele.net/printe-toner-th85anc-ce285a-black-480331/

 

 

 

Witam!

 

Jak w temacie poszukuję drukarki w cenie 200-300 zł. Będzie mi ona służyła na studiach a więc ilość wydruków będzie wysoka, bo razem ze mną będzie korzystać moja dziewczyna a nasze profile studiów niejako wymagają częstego drukowania. Raczej to będzie druk tekstu, ale czasem też może wpaść jakaś grafika. Poszperałem nieco w necie i w sumie nie wiem czy szukać taniej atramentowej z tanimi tuszami czy jednak dołożyć i kupić laser. Głównym atutem jaki przemawia za laserem jak dla mnie to brak problemu z wysychającym tuszem, który występuje w atramentowej. Prosiłbym o jakieś porady i może jakieś ukierunkowanie mnie co bardziej się opłaca :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ! Całkiem przystępna oferta, ale poczekam może jeszcze ktoś się wypowie i dorzuci swoje 3 grosze czy warto czy nie warto :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie masz chyba tańszego lasera. Ten jest dobry, jeśli niepotrzebny Ci duplex.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ile tych wydruków kolorowych będzie bo jak 2 kartki na miesiąc to czarny laser

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No myślę, że nie więcej bo głównie to notatki, skrypty etc więc większość czarna będzie szła. Dziewczyna teraz mnie zagaduje o skaner i się zastanawiam czy kupić od razu coś ze skanerem czy lepiej tą drukarkę i dodatkowo skaner.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej kupić drukarkę z kopiarką i skanerem. Szukaj drukarek atramentowych gdzie bez problemu kupisz zamienniki. Jeżeli wybierzesz zamienniki sprawdzonych producentów to nie będzie problemu z zasychaniem tuszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A możesz polecić coś w rozsądnej cenie i z tanimi zamiennymi tuszami ? Bo nie chciałbym strzelić sobie w kolano i kupić taniej drukarki a później mnie tusze zniszczą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

 

ja swego czasu też szukałem drukarki w miare taniej w eksploatacji - w osiedlowym sklepie kolega polecił mi sprawdzić jaki tusz jest najtańszy z oryginalnych ,znalazłem tusz hp 704 za 27 pln a kolega poszukał mi do niego drukarkę -wybrałem hp 2060 i za niespełna 60 pln kupuję komplet (sprawdź też ile tuszy wchodzi do drukarki 2 czy 4 ) oryginalnych tuszów. ale z tego co patrzę to już nie ma tej drukarki w ofercie ale jest kilka z tanimi tuszami tu masz przykład HP 3515.

Jeżeli by ci się chciało to możesz poszukać taką metodą znajdz najtańszy oryginalny tusz zazwyczaj w opisie jest napisane do jakich drukarek pasuje i dopasuj sobie odpowiednią drukarkę jaka ci będzie potrzebna

hp1515 + org tusze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie podejście jest na pewno dobre, żeby szukać po zamienniku drukarki, zazwyczaj wybieramy najnowsze modele a z zamiennikami jest często przy takich problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...