Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Kubsik

[Zamknięty]Myszka w cs : go

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ostatnio kupiłem nowy laptop na którym chciałem zagrac w Counter-Strike Global Offensive. Niby wszystko spoko , wchodze do gry ale problem jest z myszką. Mianowicie gdy poruszam nią w prawo lub w lewo , nie działa gwałtownie, gdy zatrzymuje jeszcze leci z milimetr w bok a to wiadomo jak w każdym shooterze jest przeszkadzające. Nie jest to kwestia czułości myszki bo przestawiałem ją kilka razy . Czym to może być spowodowane oraz jak to naprawic ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Testowalem hp bezprzewodowa i przewodowa, to nie sa drogie myszki takie za 5, 6 dych . Kumpel ma za 5 dych i normalnie moze celowac . Jakby co to ja jestem komplenie zielony jesli chodzi o komputery ale do przewodowej nie znam nazwy bo jest stara a do bezprzewodowej nawet nie pisze jaki model, byla kupowana razem z klawiatura.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie coś jest związane z niską jakością optyki/lasera. Możesz spróbować wejść w Panel Sterowania/Urządzenia/Mysz/Opcje wskaźnika i Włącz precyzję wskaźnika (Coś koło tego, nie wiem jak to przetłumaczyć bo korzystam z angielskiej wersji Win ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W związku z niezgodnością z regulaminem wątek zostaje zamknięty i przeniesiony do Śmietnika. Proszę przeczytać Regulamin. Kolejne wypowiedzi wbrew regulaminowi będą karane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...